Забудовник згадав деталі зустрічі Президента на Ковельщині

03.01.2021 10:58

У жовтні ми повідомляли, що у Вербку Ковельського району приїхав Президент України Володимир Зеленський.

Детальніше про візит Глави держави розповів директор «Житлобуду-2» Леонід Стефанович в новорічному інтерв’ю для видання «Волинь.Правда».

– Одним із основних проєктів «Житлобуду-2» у 2020 році стало завершення будівництва школи у селі Вербка. Відкривати новобудову приїжджав сам Президент України. Розкажіть, як це відбувалося? Можливо, були якісь цікаві моменти, які лишилися за кадром? Яке було враження гаранта від побаченого?

– Ми чекали Президента ще на перше вересня. Але, на жаль, на Перший дзвоник президент не зміг приїхати. Відтак ми з керівництвом нашої області вирішили відкривати школу самостійно. Як на мене, школа збудована на відмінно. Якщо оцінювати її по п’ятибальній системі, то я б оцінив на «п’ятірку».

Президент приїхав пізніше, і я мав нагоду тоді з ним поспілкуватися. Ми разом обійшли школу, побачили все. Президент навіть перевірив як умивальник працює – руки помив. Я не можу точно передати його реакцію, але з того, що я побачив, можу сказати, що Володимир Олександрович залишився задоволеним. Та й усім, хто був присутній, школа сподобалася. Адже і вчителі, які там працюють, і дітки, які там навчаються, посміхалися і раділи, і все це було настільки щиро… Це було, і цього не віднімеш. Можливо, не всі засоби інформації це правильно висвітили, але я, як директор фірми, задоволений результатом роботи.

З того, що лишилося за кадром – Президент поспілкувався із вчителями, висловив їм свою підтримку. Вчителі лишилися задоволеними тими новинами, які озвучив їм Володимир Олександрович. Всім цікаво, що було за кадром, всі хочуть дізнатися, а що ж поміж рядків було написано. Так, мушу сказати, що Президент пообіцяв, що школу у Вербці ми добудуємо.

– А що там ще не добудовано?

– Навчальні класи ми здали ще два роки тому. Це була перша черга. Цього року ми здали актову залу, спортивну залу, харчоблок і шкільний стадіон. Це друга черга. Нині йде мова вже про третю чергу, а саме дошкільні групи, тобто, дитячий садок. Потрібно оновити дитсадок, провести його реконструкцію, перекрити дах і тоді готовим буде вже цілий комплекс у Вербці. Школа там дуже велика і всі ми, і вчителі і будівельки, віримо, що ми її добудуємо. І не важливо хто це зробить. Там же ще буде проводитися тендер…

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.