На «президентську» школу біля Ковеля потрібно ще 40,6 млн грн

28.05.2021 12:17

Департамент інфраструктури Волинської обласної державної адміністрації оголосив відкриті торги на реконструкцію навчально-виховного комплексу у селі Вербка Дубівської сільської ради.

У реконструкцію включили добудову спортивного залу, їдальні та нове будівництво котельні. Всі роботи мають бути виконані до 30 листопада 2022 року. Очікувана вартість робіт становить 40 млн 587 тис. 076 гривень.

Тендерні пропозиції прийматимуть до 9 червня. Аукціон має відбутися 10 червня.

Нагадаємо, учні школи у селі Вербка Ковельського району, яку 22 жовтня 2020 року відвідав Президент України Володимир Зеленський, надіслали останньому привітання з новорічними святами, подякували йому за те, що він приїхав подивитися на їхній відремонтований навчальний заклад.

Тоді перед приїздом глави держави голова Дубівської громади Роман Троцюк казав, що роботи на об’єкті (школу у Вербці будували 3 роки) вартували 74 мільйони гривень. Говорив він про будівництво спортивної зали, актової зали на 120 місць, їдальні та котельні. 

Поділитися:

Коментарі

  1. Спортивна зала, їдальня і котельня уже здані та функціонують. На їх відкриття і приїжджав в минулому році президент. А зараз має бути реконструкція старого приміщення, яка передбачає термомодернізацію та благоустрій території ДНЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.