«Президентський» об’єкт на Ковельщині облаштують веб-камерою

27.07.2020 18:05

Відтепер будівництво шкіл, садочків та стадіонів на Волині у рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво» можна буде відстежувати у режимі реального часу.

Перша веб-камера встановлена на будівництві дитячого садка села Крупа Луцького району. Переглянути онлайт-трансляцію можна за цим посиланням, інформує Волинська обласна державна адміністрація.

На інших об’єктах «Великого будівництва» триває монтаж відеотехніки. Веб-камери будуть підключенні найближчим часом.

Встановлений на об’єктах онлайн-огляд дозволить спостерігати за великим будівництвом 24/7. Кожен зможе ознайомитися з будівельними роботами у зручний для себе час. Важливо, що така система спостереження спонукатиме підрядників якісно виконувати свою роботу. А головне вчасно

– прокоментував голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко

Варто наголосити, що у Волинській області в президентську програму «Велике будівництво» включено 7 шкіл, 3 садочки та 2 стадіони.

Щоразу, перебуваючи у районах області, голова ОДА Юрій Погуляйко оглядає хід будівництва шкіл, приймальних відділень, садочків та доріг.

Нагадаємо, що навчально-виховний комплекс у селі Вербка Ковельського району, де триває будівництво спортивного та актового залів, їдальні та нової котельні, входить до програми Президента України «Велике будівництво».

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.