Навчання дітей у Вербці почалося, хоча у закладі не завершили будівельні роботи

09.09.2022 11:12

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом відвідали навчально-виховний комплекс у селі Вербка Ковельського району.

Зокрема, керівництво області оглянуло незавершені будівельні роботи у навчальному закладі та укриття школи, – повідомляє Волинська ОВА.

Навчально-виховний комплекс у селі Вербка, що межує з Ковелем, – це сучасна школа з усім необхідним для якісного освітнього процесу та гарний дитячий садочок з яскравими майданчиками, де, якби не напад росії, сьогодні вже завершили б реконструкцію та розпочали повноцінний навчальний процес.

Впевнений, цього чекали усі: і вчителі, і учні, і батьки. Також чекав і будівельник, котрий сумлінно будував та очікував кошти за виконані роботи із державного бюджету. Адже будівництво та реконструкція навчального закладу відбувалась у рамках програми «Велике будівництво», але війна, на жаль, внесла корективи в усі сфери життя. З початком повномасштабного вторгнення державне фінансування припинилося

– зазначає Юрій Погуляйко

Тож сьогодні тут нові реалії – будівництво не завершене, хоча фактично будівельна готовність становить 90%, а робіт виконано на 5 із 7-ми мільйонів гривень. А навчання розпочалося за змішаною формою, в тому числі офлайн, так як є облаштоване укриття.

Як розповіла директорка освітнього закладу Людмила Дрипа, офлайн навчання у школі через день. Укриття має площу 400 квадратних метрів, тож повністю вміщає учнів у разі повітряної тривоги. Більше того, там облаштували навчальні кімнати, зону відпочинку та санвузли.

Разом із тим додає, що загалом школа налічує понад 500 учнів і у наявних корпусах стає тіснувато, тож завершення будівництва покращило б ситуацію.

Тож спільно із керівництвом обласної ради попрацюємо над тим, аби завершити та здати навчальний заклад повністю в експлуатацію. Це місце, де здобуватиме освіту наше майбутнє – діти. Вони заслуговують на краще

– повідомив Юрій Погуляйко

Фото Волинської обласної військової адміністрації

Поділитися:

Коментарі

  1. так президенту показали ж завершене будівництво ще в тому році!!!!!

  2. Там це будівництво проходить як мокре горить. Уже роками тянеться. А все тому, що немає контролю із сторони влади. Навіть президенту хвастались, а зараз виявляється, що роботи ще не завешені.

    1. Нова школа давно построєна. Проводиться реконструкція старого корпусу. Яке ще не завершили. Вам би тільки обіграти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.