Будинки Косачів відновлять за 11 млн грн

06.03.2021 14:56

Два будинки в селі Колодяжному на Ковельщині, де мешкала родина Лесі Українки, реконструюють цього року. Вартість робіт оцінили в 11 мільйонів гривень.

Про це 4 березня на брифінгу розповів заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа, пише видання «Волинські новини».

За його словами, цього року в рамках програми «Велике будівництво» заплановано реалізувати дев’ять об’єктів.

Це один садочок у Струмівці, будівництво якого розпочинається за кошти місцевого бюджету, завершення будівництва шкіл у Піщі, Башликах, завершення другої черги будівництва у Вербці Ковельського району, мультифункціональний спортивний комплекс на базі табору «Гарт» ВНУ імені Лесі Українки, будівництво стадіону та реконструкція басейну ЛНТУ, будівництво спортивного комплексу в селищі Торчин та один об’єкт культурного спрямування – реконструкція музею в Колодяжному, а саме «сірого» і «білого» будиночків. Також маємо один проєкт економічного спрямування – SMART VOLYN HUB на базі ЛНТУ

– сказав він

Останній економічний проект реалізовуватимуть три роки за кошти секторальної підтримки, фінансованої ЄС, садочок у Струмівці обіцяють збудувати за два роки, решта проектів хочуть реалізувати протягом 2021 року.

У цілому кошторисна вартість цих проектів становить 337,306 мільйона гривень. Ці кошти спрямують із державного, обласного та місцевого бюджетів.

Відновлення музею-садиби в Колодяжному, зокрема, включатиме реставраційні роботи, так звані «сірий» і «білий» будинки хочуть відновити до того вигляду, який вони мали, коли там проживала родина Косачів.

За проектно-кошторисною документацією вартість робіт становитиме 11 мільйонів, 9,94 мільйона виділять із Державного фонду регіонального розвитку, решту профінансує обласний бюджет.

Нагадаємо, будинок у селі Колодяжне Ковельського району, де жила Леся Українка, потребує негайного ремонту.

Фото: Суспільне

Поділитися:

Коментарі

  1. Куди можна вбабахати стільки грошей? Думаю, це все діло рук провладної партії, яка жадібно заглядає у майбутнє в надією очистити державну казну до останньої копійки. Ганьба за такий вибір волинян!

  2. За такі гроші як мінімум 11 таких будиночків. Нехай розпишуть на сторінках даного видання скільки що коштує .Криша.Стіни.Фундамент.Цемент.Бруківка.Шпаклівка.Плата робітникам.І. ТАК ДАЛІ. Я тільки згадую повідомлення по телевізору про ремонт приміщення суду в Ківерцях 30 мільйонів з хвостиком.Куди можна приліпити ті мільйони всім ДУЖЕ інтересно знати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *