На ремонт військового ліцею у Ковелі хочуть 4,5 млн грн

21.12.2020 о 14:00 · 2 хв читання

Голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко надіслав офіційний лист облраді для погодження внесення змін до показників бюджету області на 2020 рік.

За його словами, в результаті запровадження карантинних заходів, обумовлених пандемією COVID-19, у Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні утворилась економія коштів на придбання продуктів харчування в загальній сумі 5 млн 540 тис. гривень.

На думку управління освіти і науки облдержадміністрації, є необхідність у перерозподілі вказаних вище коштів, спрямувавши їх на проведення реконструкції будівель комунального підприємства «Волинський обласний санаторій матері і дитини Турія» у місті Ковелі під навчально-оздоровчий комплекс Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою із застосуванням енергозберігаючих технологій в сумі 4 588,51 тис. грн.

Згідно документів, загальна вартість реконструкції навчального корпусу та гуртожитку №1 ліцею у Ковелі становить 14 млн 999 тис. 997 гривень, їдальні навчально-оздоровчого комплексу (в тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації) – 26 млн 693 тис. 640 гривень.

Лист голови ОДА буде розглядатися на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, яке відбудеться 22 грудня.

Нагадаємо, обласний військовий ліцей у Ковелі став першим об’єктом обласної комунальної власності, де на початку грудня з робочою поїздкою побував Григорій Недопад у статусі голови обласної ради.

Публікація за темою: Для військового ліцею у Ковелі шукають 200 млн грн

За інформацією керівництва ліцею, на навчально-оздоровчий комплекс у Ковелі за 3 роки було використано на капітальні видатки коштів у сумі 24 млн 529 тис, з них 16 млн 815 тис. виділено додатково, а 7 млн 713 тис. перекинуто з інших статей видатків, за рахунок економії по ліцею.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X