Розпочалася «війна» між Волиньрадою та ОДА

10.12.2020 16:16

Сьогодні, 10 грудня, депутати Волинської обласної ради висловили недовіру голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку.

Про це йдеться на сайті облради.

Голова Волинської ОДА розкритикував діяльність новообраних депутатів:

Маємо інший факт «продуктивної» роботи новообраної обласної ради – сьогодні відбудеться позачергова сесія,  яку зібрали за два дні. Бо ж потрібно вирішити дуже важливе питання для розвитку регіону – послухати звіт голови ОДА про виконання бюджету.

У мене питання до депутатів – а де ви були, коли потрібні були кошти на страхування волинських медиків, або коли обвалилася будівля Горохівського психоневрологічного інтернату? І це лише кілька питань з переліку тих, які потребували негайного вирішення! До слова, інтернат – ваша комунальна власність. Цікаво, чи хоч один депутат побував там?

Зрозуміло, що легше йти по телеканалах і розповідати про свої «великі» справи, ніж прийти в кабінет до голови ОДА, чи хоча б зателефонувати та скоординовано вирішити спільні важливі питання.

Голова ОДА пообіцяв прозвітувати перед депутатами про виконання бюджету 2020 року, проте не раніше січня – лютого 2021 року.

Потім Юрій Погуляйко завітав до сесійної зали обласної ради і влаштував дискусію з депутатами. Він звинуватив обранців громади у популізмі та заявив, що його не запросили на сесію обласної ради.

Депутати, однак, запевняли, що він діє не професійно та порушує етичні норми поведінки не лише державного службовця, а й інтелігентної людини.

Голова обласної ради Григорій Недопад повідомив, що керівництво ОДА на сесію запросили. Потому Юрій Погуляйко залишив сесійну залу.

За недовіру голові ОДА Юрію Погуляйку проголосували 49 депутатів. Про це повідомив голова лічильної комісії Володимир Бондар. Участь в голосуванні взяли 57 депутатів. Четверо утрималися та ще четверо – проти. Згодом рішення буде направлене Президенту України.

Фото «Суспільного»

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.