Ковельська прокуратура судиться з чотирма радами

24.05.2021 15:43

Ковельська окружна прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду із позовами в інтересах держави до Велимченської, Забродівської, Самарівської сільських та Ратнівської селищної рад Ковельського району, аби визнати протиправною бездіяльність органів місцевого самоврядування та зобов’язати утворити у складі виконавчих органів ради службу у справах дітей.

З’ясовано, що на території цих громад, створених упродовж 2017-2020 років, проживає понад 10 тисяч дітей, у тому числі діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування, – повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Однак, органи місцевого самоврядування досі не створили служб у справах дітей, чим порушують вимоги чинного законодавства та не виконують повноваження із забезпечення, дотримання і захисту прав дітей.

Прокурори в суді домагатимуться визнання такої бездіяльності протиправною та зобов’язання органів місцевого самоврядування утворити у складі виконавчих органів ради служби у справах дітей.

Фото: https://dostupnoua.org

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.