Ковельське МТМО отримало понад 2 тонни гуманітарної допомоги від волонтерів

19.02.2024 о 15:03 · 2 хв читання

Ковельське МТМО отримало гуманітарну (благодійну) допомогу від ГО «Українська асоціація захисту здоров’я «Марлог-Кадуцей» та Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог».

Про це сьогодні повідомив генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер.

За його словами, волонтери передали інвалідні візки, милиці, ходунки, ортези, матраци, подушки, сечо- та калоприймачі, катетери, розхідники до медичних систем та обладнання, засоби гігієни та багато інших виробів медичного призначення. Загальна вага вантажу становить понад 2 тонни.

Як каже Валентин Вітер, для медиків це не просто матеріальні цінності. Ця допомога своєчасна та вкрай необхідна. Особливо, коли йдеться про лікування та реабілітацію людей з інвалідністю та пацієнтів літнього віку. Допоміжні засоби пересування стануть у нагоді пораненим військовослужбовцям з ампутацією кінцівок. Медики намагаються створити для них найкомфортніші та зручні умови перебування у нашому лікувальному закладі.

Щиро дякуємо за турботу і підтримку директору ГО «Українська асоціація захисту здоров’я «Марлог-Кадуцей» Оксані Артемук, керівнику Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог» Наталії Поповій та їхнім помічникам-волонтерам, а також партнерам і меценатам, завдяки яким гуманітарну допомогу було зібрано та доставлено в Україну. Пишаємося співпрацею з людьми, які вболівають за життя наших захисників та усіх, хто у цей нелегкий час втратив здоров’я.

Працюємо разом заради Перемоги, заради майбутнього!

– зазначає Валентин Вітер

Фото Ковельського МТМО

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Хто передав відомий)
    А хто все це придбав? Яка країна?
    Чи то фонд з отриманих коштів закупило?

  2. ДАЙТЕ ОДНОГО ВІЗКА НОРМАЛЬНОГО НА ДІАЛИЗ А ТО ОДНІ РОЗВАЛЮХІ ТАМ…
    ПАЙІЕНТА СТРУДОМ ВІЗОЧНИКА ДОПРАВИТИ ДО ЛІЖКА НЕ МОЖНА … ВОТ ВАМ И ГУМУНИТАРКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X