У Ковельському МТМО працюватиме один з кращих лікарів-урологів України

18.03.2022 16:47
Сергій Шамраєв

У Ковелі з понеділка, 21 березня, вестиме прийом пацієнтів, консультуватиме та оперуватиме хворих – Шамраєв Сергій Миколайович, професор, доктор медичних наук, завідувач 4-им урологічним відділенням, провідний науковий співробітник відділу реконструктивної та геріатричної урології Інститут урології імені Академіка О.Ф.Возіанова НАМН України.

Про це сьогодні, 18 березня, повідомив генеральний директор Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання, кандидат медичних наук Валентин Вітер.

За його словами, Сергій Шамраєв виконує увесь спектр високотехнологічних хірургічних операцій найвищого рівня складності при захворюваннях органів сечостатевої системи. У співпраці з лікарями Ковельського МТМО можуть бути виконані майже три сотні різновидів хірургічних втручань, які є загалом в урології!

Це – відкриті, ендоскопічні та лапароскопічні операції, пластична та реконструктивна хірургія та імплантаційна урологія, радикальні цистектомії та простатектомії, резекція нирок та ін.

Прийом пацієнтів буде проводитись щовівторка та щочетверга з 14:00 до 16:00 за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 122; каб. №1 (поліклініка, другий поверх, кабінет уролога).

Фото із сайту Ковельського МТМО

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.