Ковельські «майбахівці» заявили про «необдуманість» обласних політичних босів

31.10.2021 21:43
Петро Оксентюк / Фото: Ковельська міськрада

«Плани партії – плани народу?»

Ковельський міський депутат, голова фракції «За майбутнє» Петро Оксентюк підготував проєкт рішення «Про Звернення  депутатів Ковельської міської ради до Міністерства охорони здоров’я України, Волинської обласної ради щодо збереження статусу Ковельського фахового медичного коледжу», одноголосно підтриманий Ковельською міськрадою, який, фактично, протиставляється проєкту рішення Волинської обласної ради «Про деякі питання діяльності закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області медичного спрямування» щодо приєднання Ковельського медичного коледжу до запланованого в ході реорганізації Волинського медичного коледжу.

З офіційно оприлюдненого відомо, що проєкт рішення щодо коледжів вносить на розгляд Волинської обласної ради її голова Григорій Недопад за рекомендацією постійної комісії облради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, яку очолює Роман Микитюк (вони обидва – члени владної на Волині політичної партії «За майбутнє»).

Попри те, що «обласний» проєкт був оприлюднений ще 18 жовтня, «міський», чомусь, вносився на розгляд ковельських обранців в авральному порядку за день до проведення сесії міськради – 27 жовтня.

Тепер ухвалене рішення Ковельської міської ради про стурбованість планами Недопада і Микитюка має підписати міський голова Ігор Чайка, який переміг на місцевих виборах під брендом тих же «майбахівців».

На додаток до усього викладеного, мер міста тепер скерує в Міністерство охорони здоров’я України офіційне звинувачення проти своїх обласних партнерів у «необдуманій реорганізації закладу освіти», «пониженні його статусу, втрати досвідчених кадрів, творчої молоді, освітньої привабливості Ковеля як міста обласного значення у Волинській області, руйнації того, що створювалося і розвивалося роками».

Ситуація унікальна! Що показово – усі дійові особи є висуванцями однієї, домінуючої в області політичної сили, котра претендує на загальноукраїнський вплив!

«Нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права…» Наочно продемонстровано, що в питаннях управління процесами, які мають визначальне значення в сфері соціально-економічного розвитку, поміж областю та містом практичний, а не показушний, діалог відсутній абсолютно!

Ігор Чайка та Григорій Недопад / Фото: Волинська облрада

І мова то йде не про якесь там ймовірне непорозуміння, наприклад, із Волинською обласною державною адміністрацією в питаннях реалізації державної політики в сфері освіти – ні!

Проблема значно трагічніша: представники політичної сили, котра управляє як областю, так і містом не можуть синхронізувати поміж собою питання, що є резонансними і мають наслідком долі людей та стан справ у визначальній сфері в період епідемії COVID-19 – підготовці медичних кадрів!

Такий публічний демарш міста проти області дискредитує саму системність співпраці органів місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань. Тим паче, в ідеальних умовах відсутності політичної опозиції.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. ГОЛОВА РАДИ ВЕТЕРАНІВ В. КРЕЦУЛ НУ ДРУЗІ це вже занадто знищили жд лікарню та інші заклади медицини добираються до медучилища це ПОВНИЙ ГЕНОЦИД В МИРНИЙ ЧАС коли на сьогодні кожний другий з якимись болячками ЗДОРОВЬЯ МАЙБУТНЕ НАЦІІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *