Ігор Чайка зустрівся з колективом поліклініки обласної ради, яку приєднали до хоспісу

05.05.2023 о 15:47 · 3 хв читання

Сьогодні, 5 травня, міський голова Ігор Чайка зустрівся з колективом комунального підприємства «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради». У розмові взяли участь депутати міської ради Руслан Александрук, Галина Стасюк, Микола Ваць, керівники залізничних підприємств.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Питання, яке обговорили – рішення сесії Волинської обласної ради № 20/20 від 16 березня 2023 року, згідно якого цей медичний заклад реорганізовується шляхом припинення діяльності та приєднання до комунального підприємства «Волинська обласна лікарня «Хоспіс м. Ковель».

Публікація за темою: Обласна рада вирішила реорганізувати свою поліклініку в Ковелі

З приводу цього учора, 4 травня, відбулась нарада в обласному управлінні охорони здоров’я, на якій побував Ігор Чайка. Йшлося про те, що на базі хоспісу у Ковелі мають створити паліативно-реабілітаційний центр, задіявши будівлю оздоровчого корпусу. Для облаштування закладу планують залучити кошти Євросоюзу. Цей проєкт обласна рада має реалізовувати спільно з поляками. Його кошторис – 2,5 мільйони євро.

Також мер повідомив, що напрацьовується кілька варіантів для зручності пацієнтів поліклініки та медичного персоналу.

Відомо, що після реорганізації «Хоспіс» значно розширить спектр медичних послуг, що дозволить працевлаштувати медичних працівників колективу. Про це зазначається у листі голови Волинської обласної ради Григорія Недопада.

Нагадаємо, що Ковельська міська рада звернулась до своїх обласних колег з проханням зберегти функції медичного закладу для надання всіх необхідних послуг населенню Ковельської територіальної громади.

У відповіді голови ради повідомляється, що під час проведення реорганізації підприємства забезпечуватиметься дотримання норм трудового законодавства України. Директором КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» будуть внесені зміни у штатний розпис комунального підприємства.

Передбачається, що надалі заклад охорони здоров’я – Волинська обласна лікарня «Хоспіс» надаватиме паліативно/хоспісну медичну допомогу населенню і реабілітаційну допомогу. Після завершення процедури реорганізації, у зв’язку з розширенням напрямків діяльності, комунальне підприємство буде перейменоване, а Статут КП – затверджено у новій редакції.

Виступає депутатка міської ради Галина Стасюк

Втім, залізничники хвилюються, наскільки зручно буде їм проходити профогляди, більшість колективу поліклініки прагне і надалі працювати без змін.

Ігор Чайка вислухав пропозиції працівників, депутатів, керівників підприємств.

Я готовий до подальшого діалогу, лобіювання інтересів ковельчан, але рішення, як відомо, за обласною радою – засновником КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс м. Ковеля»

– наголосив міський голова

Фото Ковельської міської ради

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Все залежить від колективу медиків, а вони, як барани, не можуть організуватись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X