Міська рада хоче просити область передати свою поліклініку на баланс міста

13.04.2023 о 18:42 · 2 хв читання

Ковельська міська рада має намір звернутися до голови та депутатів Волинської обласної ради щодо передачі міській громаді поліклініки, яка розташована на вулиці Богдана Хмельницького і після реорганізації вузлової лікарні станції Ковель є комунальною власністю області.

Відповідне звернення та проєкт рішення зареєстровано у секретаріаті міської ради вчора, 12 квітня. Автором є депутат Руслан Александрук, головний інженер Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці.

Публікація за темою: Обласна рада вирішила реорганізувати свою поліклініку в Ковелі

За його словами, обласна рада без попереднього обговорення в колективі поліклініки прийняла 16 березня 2023 року рішення про реорганізацію поліклініки та приєднання її до іншого свого комунального підприємства – «Волинська обласна лікарні Хоспіс м. Ковель».

Виникає питання: куди підуть 4800 людей, що задекларовані по ПМД та 10800 людей, що обслуговує даний заклад по СМД, очевидно, що лише до МТМО, яке і так має достатнє навантаження сьогодні, а додаткова кількість людей призведе до черг і нарікань з боку громадян

– йдеться у пояснювальній записці автора звернення

Як стверджує Руслан Александрук, реалізація передачі поліклініки до міської комунальної власності потребує близько 4 мільйонів гривень фінансування на 2023 рік.

Звернення включено до порядку денного 34-ої сесії міської ради, пленарне засідання якої відбудеться в другій половині квітня цього року.

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Руслан не сунь їбало куди потрібно втік до сметюха там працюй ізабери зсобой пенсіонерів

  2. Цікаві речі з медициною відбуваються в Україні… всі медичні послуги скоро будуть лише на комерційній основі надаватись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X