З ковельської поліклініки примусово стягнуть майже півмільйона гривень

07.09.2020 о 09:42 · 2 хв читання

Господарський суд Волинської області прийняв наказ про примусове виконання свого рішення від 26 серпня цього року, згідно з яким, комунальне підприємство «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради» має сплатити на користь ТОВ «Волинь-екотепло» 367 372,12 грн заборгованості та процентів, а також 6 110,59 грн судового збору.

Заборгованість та штрафні санкції виникли по оплаті послуг, пов’язаних з відпуском теплової енергії, наданих відповідно до укладеного між цими суб’єктами господарювання договору від 4 березня 2020 р.

Як вже повідомляло видання Ковель media, судом було відхилено клопотання поліклініки про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Волинської обласної ради.

Згідно відкритих даних, ТОВ «Волинь-екотепло» зареєстроване у селі Липини Луцького району Волинської області. Співзасновниками його є ТОВ «Теплотрейд-інвест» (м. Львів), мешканець селища Козин Обухівського району Київської області Віталій Антонов та Юлія Фаб’янчук з міста Чернігів. А співзасновниками ТОВ «Теплотрейд-інвест» є двоє вищевказаних громадян та фірма «Нейчурал Енерджі Солюшинс ЛТД» на Віргінських островах.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, депутати та працівники апарату ради побували з робочим візитом у поліклініці та лікарні «Хоспіс», які на базі колишньої Ковельської вузлової лікарні були реорганізовані у комунальні підприємства області. Кажучи про поліклініку, Ірина Вахович запевнила, що обласна рада не залишить цей колектив на одинці з проблемами, але наголосила, що від менеджменту поліклініки очікують конструктиву і активнішої позиції щодо розвитку.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Зате Вахович тепер обіцяє збудувати в Ковелі хокейну арену. А поліклініка ще почекає допомоги за майбутнє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X