Область має претензії до керівниці Ковельського хоспісу

Сьогодні, 18 серпня, на засіданні бюджетної комісії Волинської обласної ради депутати погодили внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік, а також говорили про Ковельський хоспіс, який є комунальною власністю області.

Нагадаємо, перед працівниками цього медичного закладу, який очолює Наталія Віслогузова, є велика заборгованість по зарплаті.

Комісією схвалене розпорядження голови ОДА, що зумовлене необхідністю термінового забезпечення проведення розрахункових, компенсації за невикористану відпустку та виплати заробітної плати працівникам КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м. Луцьк» в сумі 519 тисяч гривень. Нагадаємо, цьому передувала реорганізація КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м. Луцьк» шляхом приєднання її до КП «Волинська обласна клінічна лікарня». Голова бюджетної комісії Михайло Імберовський звернувся до профільних управлінь облдержадміністрації надалі надавати більш детальний аналіз розподілу видатків на медичні заклади.

У Ковелі хоспіс працює, але люди вчасно не отримують зарплат, а цей заклад з квітня не здійснює ніякої діяльності, але кошти ми маємо їм виплатити, чому ми дотягнули із цим аж до серпня?

– поцікавивися він

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА, депутат облради Людмила Тимощук наголосила, що має чимало запитань до керівника цього закладу, адже тамтешні працівники дотепер мають багато невикористаних відпусток. Людмила Тимощук також зауважила, що у зв’язку із ліквідацією цього комунального закладу є термінова необхідність виплатити людям зароблене, адже в іншому випадку цей борг буде накопичуватись і, відповідно ,зростати.


Вам може бути цікаво

До хоспісу в Ковелі звозять хворих з усієї Волині

Хоспіс у Ковелі: нема грошей на морфій і зарплати

Через платні послуги у хоспісі виникла суперечка між депутатами

У Ковелі представили директорів двох обласних закладів

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.