Хто з ковельчан взяв участь у молитовному сніданку Волині

13.09.2021 14:50

У Луцьку у холі Волинського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка відбувся ІІІ молитовний сніданок, який присвятили 30-й річниці Незалежності України.

Під час цьогорічного заходу, на який прибули близько 200 учасників, збирали кошти на придбання дороговартісного діагностичного обладнання для неонатального центру.

До благодійної справи долучилися голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, народний депутат України В’ячеслав Рубльов, почесний консул Литовської Республіки в Луцьку Сергій Мартиняк, Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, депутат Європейського парламенту 2014-1019 років, член ради директорів Європейського Християнського Політичного Руху Браніслав Шкріпек та інші.

Участь у молитовному сніданку взяли й ковельчани – перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, голова Ковельської  районної ради В’ячеслав Шворак та радник голови Волинської ОДА з питань ветеранів та учасників АТО/ООС Олександр Калюжний (він же – Саша Харьковський).

Цей захід також традиційно об’єднує керівників різних релігійних громад краю, які складають спільну молитву. Так, розпочався сніданок молитвою «Отче наш» у виконанні архієрейського хору «Оранта», – повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

Гендиректорка обласного медичного об’єднання захисту материнства і дитинства, депутатка облради Ірина Горавська зазначила, що очолюваний нею колектив намагається робити усе від них залежне, щоб дітки, які від народження мають проблеми зі здоров’ям, отримали шанс на повноцінне доросле життя. Саме для надання якісних медичних послуг заклад потребує високоточного та сучасного медичного обладнання.

Прилад для діагностики патологічних відхилень у діяльності центральної нервової системи новонароджених, на який ми сьогодні збираємо кошти, рятує життя, дає можливість лікувати дітей ще до появи клінічних ознак захворювання, тобто своєчасно втручатися в процес

– зауважила вона
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.