Поліклініка заборгувала півмільйона фірмі, яка має відношення до офшору

10.08.2020 10:39

Комунальне підприємство «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради» є відповідачем у справі про стягнення 414 480,22 гривень.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Волинь-екотепло» звернулось до господарського суду з позовом про стягнення з поліклініки облради у місті Ковелі вищевказаної суми, в тому числі 405 015,07 грн. заборгованості по оплаті послуг, пов’язаних з відпуском теплової енергії, наданих відповідно до укладеного між цими суб’єктами господарювання договору від 4 березня 2020 р. та інших штрафних санкцій.

У відзиві на позов відповідач зазначає, що згідно статуту Ковельської поліклініки обласної ради, підприємство здійснює господарську некомерційну діяльність та є неприбутковою організацією.

Але незважаючи на те, що ще з 2017 року підприємство було передано на фінансування з обласного бюджету, з початку 2019 року і по теперішній час воно стало єдиним на всю Волинську область лікувальним закладом, для якого не заклали фінансування ні з обласного бюджету, ні медичної субвенції. І тому підприємство безпідставно не отримало жодних видатків: ні на розвиток матеріально-технічної бази, ні на оплату комунальних послуг та енергоносіїв

– йдеться у відзиві

Судом було відхилено клопотання поліклініки про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Волинської обласної ради.

Присутні в судовому засіданні представники відповідача засвідчили, що частково було погашено суму основного боргу в розмірі 40 000,00 грн. При цьому залишкову суму заборгованості в розмірі 365 015,07 грн. визнають в повному обсязі.

Господарський суд Волинської області вирішив позов задовольнити частково: стягнути з поліклініки 365 015,07 грн. заборгованості, 2 357,05 грн. трьох процентів річних, а всього 367 372,12 грн. та 6 110,59 грн. в повернення витрат по сплаті судового збору.

Згідно відкритих даних, ТОВ «Волинь-екотепло» зареєстроване у селі Липини Луцького району Волинської області. Співзасновниками його є ТОВ «Теплотрейд-інвест» (м. Львів), мешканець селища Козин Обухівського району Київської області Віталій Антонов та Юлія Фаб’янчук з міста Чернігів. А співзасновниками ТОВ «Теплотрейд-інвест» є двоє вищевказаних громадян та фірма «Нейчурал Енерджі Солюшинс ЛТД» на Віргінських островах.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, депутати та працівники апарату ради побували з робочим візитом у поліклініці та лікарні «Хоспіс», які на базі колишньої Ковельської вузлової лікарні були реорганізовані у комунальні підприємства області. Кажучи про поліклініку, Ірина Вахович запевнила, що обласна рада не залишить цей колектив на одинці з проблемами, але наголосила, що від менеджменту поліклініки очікують конструктиву і активнішої позиції щодо розвитку.

Фото Волинської обласної ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.