Обласна рада вирішила реорганізувати свою поліклініку в Ковелі

16.03.2023 17:12
Ковельська поліклініка Волинської облради

У Ковелі реорганізують комунальний заклад «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради», що розташований на вулиці Богдана Хмельницького.

Відповідне рішення прийняли на сесії Волинської обласної ради, – повідомляє «Конкурент».

Депутати вирішили реорганізувати комунальне підприємство шляхом його приєднання до «Волинської обласної лікарні «Хоспіс» м. Ковель». Вони також зазначили, що КП «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м. Ковель» Волинської обласної ради є правонаступником усіх майнових і немайнових прав КП «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради».

Управління охорони здоров’я обласної військової адміністрації має створити комісію з припинення діяльності юридичної особи. Усі питання з працівниками врегульовуватимуть згідно з чинними нормами трудового законодавства.

Слідкуватиме за виконанням цього рішення постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

Поділитися:

Коментарі

 1. Скоро все майно, яке є у Ковелі прихватизують Луцькі хапуги – ” ЗА МАЙБУТНЄ”. Ось результат вибраного Чайки, який продався зайдам з потрохами. Ото маємо господаря у місті!!!

  1. Винен не Чайка, а тупа худоба яка голосувала за його. На що сподівався мудрий нарід? Що людина яка вела музичні вітання наведе порядок у місті??))) Без добра з Луцька, він жодного рішення неприйме.
   Так само і президента вибрали. Гірше набагато, але не Порошенко

  2. Повірте він не продався, його з самого початку пхали Івахів і Палиця. Як ви розумієте ,явно пропихали його не для покращення життя ковелчан. Але вина тут тупих виборців які ніколи, нічим не цікавляться. Спочатку голосують за балаболів і популістів ,а потім виють п’ять років чому все так погано.

 2. По суті, рішення правильне. Колись залізнична лікарня , то був єдиний комплекс, зі стаціонарром і поліклінічним відділенням. Потім почали ділити. Не знаю як там зараз отой хоспіс, а от в поліклініці час від часу буваю. Враження гнітюче, бо сама поліклініка зараз перебуває в занедбаному стані. Якщо реорганізовують, то хай йдуть до кінця, бо кінцевою точкою цієї реорганізації має стати, передача єдиного майнового комплексу на міський баланс Ковельського МТМО. В залізничній лікарні має з’явитись нормальний господар, і там мають почати відбуватись зміни. Скільки років уже йде мова про те, що в Ковелі нема нормальної поліклініки??? На другому Ковелі велика чотирьох поверхова поліклініка , а місто до неї немає ніякого стосунку. Ігор Чайка!! Ви в місті господар?? Вас для чого мером вибрали????

 3. керує хоспісом хапуга і взяточниця(по словах людей, які стикалися із нею при вирішенні біди з своїми ) і тепер приєднають ще ласий кусок -поліклініку до цього

 4. Хоспіс розвивається і оновлюється, а поліклініка розвалюється і без грошей ну дуже ласий кусок)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *