Обласна рада хоче звільнити з посади головного лікаря ковельської поліклініки Адама Маковецького

15.09.2023 о 14:56 · 1 хв читання

Вчора, 14 вересня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства розглядали пропозицію щодо звільнення з посади головного лікаря обласної комунальної установи «Ковельська поліклініка» Адама Маковецького.

Про це повідомляє Волинська обласна рада.

Зазначається, що така пропозиція продиктована процесом реорганізації закладу. Відповідно до законодавства, повноваження з управління справами закладом, який реорганізовується, переходять до ліквідаційної комісії. Цю комісію очолює Людмила Жукова.

Начальник управління охорони здоров’я обласної військової адміністрації Юрій Легкодух зауважив, що процедуру реорганізації комунальної медичної установи належить завершити до 15 жовтня 2023 року, інакше поліклініка не зможе укласти контракти з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), а отже й здобути фінансування.

Взявши до уваги наведені аргументи, члени комісії рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду звільнити Адама Маковецького з посади головного лікаря КП «Ковельська поліклініка Волинської обласної ради».

Нагадаємо, що 16 березня 2023 року обласна рада вирішила реорганізувати цю поліклініку шляхом приєднання до комунального підприємства – «Волинської обласної лікарні «Хоспіс м. Ковель».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (17)
 1. Це образа по відношенню до нього. Бо він – дійсно на своєму місці і знає свою справу.

 2. Не доречно і не справедливо. Це лікар з великої літери, йому довіряє велика кількість людей. Він завжди сам боровся за цю лікарню і аргументував, що лікарня має право на існування. Дуже шкода

 3. У заМАЙБаха – головна проблема —Звільнити лікаря вищої категорії – , що творив цю лікарню, яку влада, ліквідувала, вчинивши кримінальне правопорушення за ч..2, Статті 184 КК… МТМО б реорганізували… Там, судячи з кримінальних проваджень злодій на злодієві і злодієм поганяє… То від війська за бабло, звільняють; то мерців на прийом записують, то непотрібні процедури, призначають… Або дефіцитні ліки списують… Але, видать, діляться…

 4. Вся їхня реорганізація зводиться до того,що скоро взагалі не буде кваліфікованих лікарів. Ганьба такій владі.
  Адам Степанович кваліфікований лікар і хороша людина. Категорично проти його звільнення!

 5. Адам Степанович кваліфікований спеціаліст,але в облраді мабуть сидить чудовище,яке проти України і народу,тому підбирає собі подібних.

 6. Пкм’ятаю як приходив до нього на підпис медогляду. Прийшов до нього у кабінет, він сидів в розпахнутому халаті, який був вдягнутий на голе тіло. І це головний лікар? Але це ще не все. В кінці він мало того що хамив мені, так ще й кинув мої папери на землю і не вибачився. Це не поведінка лікаря взагалі, а бидла з района.

  1. так чого ти чорт без дозволу заходиш? може людина перевдягалкся і хотів щоб зачекали доки він покличе? ви тупі створіння

 7. а підара що підробляє і далі документи звільнити не можна?куди треба сиукати коли лікарі принижують та нехочуть оглядати?

 8. Адам Степанович дійсно хороший лікар я думаю що потрібно зберегти цього лікаря бо він дійсно на своєму місці.

 9. Дуже шкода що так станеться. Загалом гарна поліклініка ця була, набагато спокійніша за ту що в центрі, працівники усі теж приємні,від медсестер до лікарів…Ніколи не було неприємних ситуацій. А за Адама Степановича взагалі дуже образливо, лікар кваліфікований, і по суті все у нього

 10. Не знаю який він лікар, але хам і наглий до безпределу. Для нього закони не писані. Його не звільнити треба, а гнати мітлою.

 11. Давно їх гнати пора і то не гнати а відкривати справи по корупції

 12. А на його місце поставити Андрійка Сиротюка,нехай своїми поросячими очима дальше заглядає на суми в конвертах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X