Ковельський ліцей №11 передав на передову уже сотню сонячних зарядних пристроїв

08.08.2022 16:17

У ліцеї №11 міста Ковеля уже четвертий місяць виготовляють зарядні пристрої для Збройних сил України, які працюють завдяки сонячній енергії.

Адже кожен із нас розуміє, як важливо рідним почути від батька, сина, чоловіка, які воюють на передовій, звістку по те, що він живий, здоровий, у нього є все необхідне, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Воїни також хочуть знати новини з рідної домівки. Втім, на фронті досить часто немає можливості підзарядити від електромережі мобільні телефони, рації, повербанки.

Працівники одинадцятого ліцею зібрали значну суму грошей, за які купують сонячні панелі. Разом із партнерами з польського міста Бжег-Дольний, зокрема з Якубом Лукойко, доставляють їх з Німеччини.

Для виготовлення пластикових деталей придбали 3D-принтер. Вчитель трудового навчання Роман Понедільник, фізкультури Роман Жук та інженер комп’ютерних класів Віталій Мельничук перетворюють панелі в зарядні пристрої.

Вчителі обслуговуючої праці Тамара Хавіна та Світлана Олексюк шиють для них переносні сумки.

На днях була передана на схід уже сота зарядна сонячна панель. Географія відправлень досить широка.

Про роботу наших колег знають бійці ЗСУ – телефонують. Потреба в пристроях досить суттєва. Підтримує цю хорошу справу і Ковельська міська влада.

Переконані, що всі разом допоможемо воїнам якнайшвидше вигнати ворога з нашої землі і святкуватимемо нашу бажану Перемогу!

Молимо Бога, щоб всі, хто боронить нашу країну, повернулися додому живими і здоровими.

Тримаємо стрій і віримо в ЗСУ! Слава Україні!

– йдеться у дописі колективу ліцею №11

Фото Ковельського ліцею №11

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.