Ковельський мер підвищив зарплати своїм підлеглим

05.07.2020 о 18:30 · 1 хв читання

Ковельським міським головою збільшено посадові оклади працівникам місцевого самоврядування.

Розпорядження № 126-р про нові оклади мер міста Олег Кіндер підписав ще 15 червня, але про цей документ широкому загалу стало відомо тільки зараз, у липні, після того, як влада оприлюднила його на офіційному сайті міської ради.

Нові посадові оклади працівникам мерії встановлено з 1 липня 2020 року, відповідно до урядової постанови від 3 червня 2020 р. № 441.

Згідно з вищевказаною постановою, посадовим особам місцевого самоврядування підвищено посадові оклади. Так, внесено зміни у додатки 48–55 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Керівникам органів місцевого самоврядування уряд рекомендував здійснювати виконання цієї постанови виключно у межах фондів заробітної плати, передбачених у кошторисах відповідних органів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. поробили хто-зна які зарплати крадуть в людей мільнони якщо будеш посилати звичайних людей в дупу за тебе ніхто не проголосує на виборах ваші лікарі ще до того фальсифікують показники з хворими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X