Мер просить депутата пояснити йому про 40 мільйонів гривень

27.06.2020 о 12:20 · 1 хв читання

На пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради, яке відбулося 25 червня в закритому режимі, мер міста Олег Кіндер звернувся до депутата від «УКРОПу» Володимира Косцьов’ята з приводу його недавньої публікації про витрати на місцеве чиновництво.

Нагадаємо, Володимир Косцьов’ят написав, що для чиновників Ковеля на 2020 рік передбачено 40 000 000 (сорок мільйонів) гривень, з них 20 000 000 (двадцять мільйонів) гривень – на зарплату десяткам працівників Ковельської міської ради.

Безпосередньо моє звернення до депутата Ковельської міської ради Косцьов’ята. Шановний Володимир Кирилович, ви зобов’язані мені надати інформацію. Зобов’язані. В письмовій формі. Прошу надати мені інформацію по виплаті 40 мільйонів гривень на зарплати чиновників виконкому Ковельської міської ради

– сказав Олег Кіндер

Володимир Косцьов’ят не став коментувати прохання міського голови, але після сесії висловив здивування, не розуміючи, що той хоче, адже у своєму дописі він оприлюднив офіційний документ – зміни до бюджету міста, де вказано походження тих 40 мільйонів гривень.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X