Ковельський нардеп втратив тендер в сотні мільйонів гривень

19.05.2020 12:10

Народний депутат України від Ковельщини Степан Івахів втратив тендер на постачання харчування для пасажирів «Інтерсіті».

Як повідомляє телеграм-канал «Волинський синдром», останні чотири роки компанія волинського олігарха годувала пасажирів швидкісних потягів.

Контракт об’ємом в сотні мільйонів гривень виграла інша компанія. Істеричний пост про це у Фейсбуці написав колишній помічник Івахіва, колишній заступник голови Волинської ОДА, директор з закупівель компанії «ВОГ» Денис Пятигорець

– йдеться у дописі журналістів.

За даними «Новости Украины», компанія «Грінед» запропонувала винагороду «Українській залізничній швидкісній компанії» в розмірі 4 млн 25 тис. гривень, що всього на 25 тис. гривень більше, ніж у найближчого конкурента ТОВ «ВОГ Кафе» (саме «ВОГ Кафе» надає послуги харчування пасажирам «Інтерсіті» та «Інтерсіті +» з 2016 року).

Як стверджує Денис Пятигорець, «Грінед» – це компанія з «корінням» в британських офшорах, у якій ні персоналу, ні торгового обладнання, ні грошей – немає.

А переможець повинен найняти більше 200 стюардів, закупити торгове обладнання для поїздів і центральної бази в Дарниці на більш ніж 150 млн гривень. І щорічно платити «Укрзалізниці» 48 млн гривень рентних платежів. Як думаєте, чи зможе компанія-ноунейм дістати такі гроші, якщо банки не кредитують?

– пише він

Публікація за темою: Ковельського нардепа можуть оштрафувати за прогули

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *