Ковельський театр готує дві прем’єри у новому сезоні

04.02.2021 10:12

До свого четвертого сезону готується ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце».

Ковельчани добре пам’ятають їх постановки. Зокрема, «Легенду про Ковель» на честь 500-річчя отримання Магдебурзького права, музичну комедію «Сорочинський ярмарок», новелістичну трилогію «Поки прядеться нитка…», мюзикл «Снігова королева», повідомляє Ковельська міська рада.

Ми, як ніколи, чекаємо на зустріч з нашими глядачами, адже майже рік живемо в умовах карантину. Сьогодні у нас активно ведуться репетиції музичної комедії за відомим твором Михайла Старицького «За двома зайцями». Це буде друга наша вистава з повноцінними хореографічними постановками. З нами співпрацює зразковий ансамбль народного танцю «Дзвіночок» (керівник Інна Темрук). Втім, актори теж вчаться танцювати разом. На глядача чекає феєричне, яскраве, цікаве, веселе дійство

– ділиться планами керівник театру Альона Малюга-Мельникова

Вона додала, що крім того, дорослий склад театру має в творчих планах ще одну велику прем’єру, присвячену 150-річчю з дня народження Лесі Українки – трагедію у грецькому стилі «Касандра». Через складність і глибину матеріалу, масштаб самої постановки це стане й великим випробуванням та досвідом для акторів-аматорів.

Також за нову виставу взялись і у дитячій студії. Уже проходять кастинги на головні та ролі другого плану, але деталі поки що тримаються у секреті.

У колективу тепер є сторінка на сайті цифрового театрального архіву, що був ініційований та реалізується Національною спілкою театральних діячів України за підтримки Українського культурного фонду. Там можна ознайомитись з репертуаром студії, досягненнями, погортати фотогалерею, переглянути відео вистав, статті у пресі.

Тож театрали впевнено заявляють про себе, долучаючись до різноманітних проектів. Вони приєднались до наймасовішого цифрового онлайн-флешмобу з найбільшою кількістю учасників та артистів з найширшою географією, який увійшов до Книги Рекордів України та першого міжнародного театрального інтернет-конкурсу «Театр.NET».

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.