Країна. Молодь. Зміни.

Олександр Філон
26.05.2020 о 00:18 · 2 хв читання

Наша країна знаходиться у реанімації в тяжкому стані. Критично важливо отримати донорську кров, яка має антитіла для боротьби зі страшною недугою…

Україна сьогодні переживає скрутні часи. І я не про війну, не про політичну ситуацію і навіть не про пандемію та неминучу економічну кризу. На моє глибоке переконання, основною проблемою нашої країни є її люди, а точніше — ментальність цих людей.

У своїй більшості українці — аморфні жителі території, які бояться брати будь-яку відповідальність на себе, проявляти ініціативу і воліють знайти чергового “месію”, який пообіцяє краще життя. Виконувати у майбутньому це, звичайно ж, не обов’язково, але то вже дрібниці.
Надзвичайно малий відсоток населення нашої країни — пасіонарії. Це люди, які за покликом власного серця відправилися на фронт, ветерани, волонтери, прогресивна молодь, які прагнуть жити в іншій країні. Проте “іншій” не географічно, а ментально.

Активна меншість завжди керуватиме пасивною більшістю. Це правило вічне та існуватиме завжди, адже історію творять одиниці. Молоді романтики, які вірять у щось більше, ніж матеріальні цінності, і які мають вогонь в очах — завжди творили історію. Саме тому сьогодні мій заклик направлений до молодих людей. Не за віком, а за духом. Адже той, хто ментально незалежний, той хто не має рабського мислення — духом завжди молодий і розділяє наші погляди.

Друзі, не будьте байдужими до життя та майбутнього власної країни. Адже, без пафосу кажучи, ніхто, окрім нас самих, для нас країну не збудує. Безумовно, це не просто. Але маленькими кроками ми здатні розбудовувати громадянське суспільство, яке делегуватиме до органів влади тих, хто вміє працювати та має стратегію змін, а не тих, хто лише здатен популістично наобіцяти “золоті гори”.

Долучайтесь до життя власних громад, проявляйте ініціативу. Адже ми — молодь, повинні стати тією вакциною, яка вилікує Україну від корумпованих кабінетних щурів, продажних поліцейських тощо. Чим більше нас — тим менше їх. І мова не тільки про політику. Я говорю про поліцію, СБУ, освітні та медичні заклади і т.д.

Наша країна знаходиться у реанімації в тяжкому стані. Критично важливо отримати донорську кров, яка має антитіла для боротьби зі страшною недугою. Ця кров — це МИ.

Все у наших руках.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Молодці!! Побільше б такої молоді, а не те що у нас по вечорам під під”їздом сидять з матюками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X