У Ковелі відбувся вечір пам’яті полеглого на війні Героя Олександра Філона

18.07.2023 о 11:06 · 3 хв читання

Олександр Філон. Учора, 17 липня, йому було би 26. У День народження Сашка відбувся вечір пам’яті. У «Правильний простір – «Ватра», який він створив, прийшли рідні, друзі, знайомі, наставники, вихованці, аби згадати, розповісти про Героя, вшанувати.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Саша Філон – справжній воїн, чоловік, націоналіст, командир взводу підрозділу «Вовча зграя» третьої окремої штурмової бригади Збройних Сил України. Клята війна відібрала у нього життя. Тепер він назавжди у наших серцях.

Секретар міської ради Оксана Багнова пригадала останню зустріч з Олександром у міській раді, яка відбулась на початку травня, коли він і його побратими були у відпустці.

Досі не можу повірити, що його більше немає з нами. Завжди пам’ятатиму ті милі ямочки на щоках. Щиру усмішку і ясні очі. Назавжди Вірний Україні і Ковелю Саша Філон. Нам усім, хто любив і пам’ятає Сашу, треба кріпитися, рости, молитися і робити все можливе, щоб його жертва і жертва усіх воїнів була недаремною

– сказала вона

Він умів запалювати, організовувати, об’єднувати, надихати, мотивувати. У свої 23 уже здійснив свою мрію – відкрив у Ковелі зал для занять рукопашем гопак, навчав діток цьому бойовому мистецтву. Був головою Молодіжної ради нашого міста. Він міг зробити, змінити дуже багато. У нього вірили, йому довіряли. Він був лідером.

Його наставник Дмитро Ткачук каже, що уже в одинадцять років, коли Саша вперше був на таборуванні у «Волинській Січі», помітили, що він дуже цілеспрямований, спортивний, наполегливий. Він не просто любив Україну, він змінював її. Як тільки почалась війна, залишив мирні справи і став на захист своєї країни.

Саша встиг створити сім’ю. Його дружина Аня принесла особисті речі Сашка, попросила, аби всі його запам’ятали усміхненим, таким, яким він йшов життям.

Він говорив, що буде найдобрішим командиром. Він був таким – найкращим, добрим, особливим. «Вірний», бо був вірним до загину – своїй державі, сім’ї, друзям

– говорить вона

Саша на своїй сторінці у Фейсбуці підписував фото дуже оптимістично: «Живіть життя», «Посміхайтесь».

Усі, хто прийшов на вечір пам’яті, довго не розходились. Говорили про Сашка, згадували різні історії. У кожного залишився якийсь свій штрих до його портрету.

Дуже боляче. Важко усвідомити, що ми не зустрінемо тебе, Саша, у рідному місті, яке ти так любив і стільки ще планував для нього зробити. Нам тебе дуже не вистачає.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X