Критику секретар міськради пов’язала з майбутніми виборами

28.07.2020 о 23:25 · 3 хв читання

Сьогоднішній критичний фоторепортаж про те, як у місті Ковелі розвалюється меморіал Слави, викликав блискавичну і досить бурхливу реакцію з боку місцевих чиновників. Мовляв, там нічого не відвалюється, це йдуть звичайні ремонтні роботи, а пошкоджені плити просто зняли, аби їх відновити.

Виправдання можна зрозуміти, але де в такому разі попереджувальна стрічка, яка є обов’язковою для ремонтних робіт, тим паче, на такому людному комунальному об’єкті, як меморіал і сквер.

Секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк навіть спромоглася опублікувати в свій робочий час гнівний допис у Фейсбуці у бік журналістів, який чогось розпочала з майбутніх виборів. Відрадно, що влада читає мас-медіа, які є альтернативою офіціозу.

Шановна громадо! Сьогодні ми стоїмо на порозі виборів, а тому я закликаю ковельчан критично ставитися до масових медійних джерел та інформаційних повідомлень у них, аналізувати, а іноді й ставити під сумнів викладений матеріал

– написала чиновниця

Традиційно міські високопосадовці будь-яку критику сприймають нервово, відразу називаючи її «заказухою». Складається враження, що «життя на поверхах» ковельських можновладців крутиться виключно навколо теми місцевих виборів.

Але яке відношення до цих виборів має трава, яка росте на гранітній стелі та відсутність в багатьох місцях плит – сказати важко. Можна припустити, що й цей раптовий ремонт, і як решта владних піар-ініціатив, теж під вибори?

Віра Федосюк скаржаться, що журналісти «пройшлися» по міській владі. Одначе у фоторепортажі жодної владної критики немає, навпаки, йдеться про те, що «влада міста таки спромоглася до Дня визволення Ковеля від німецького поневолення облаштувати прилеглу територію».

За словами Віри Федосюк, нині на меморіалі проводяться реставраційні роботи силами комунального підприємства «Добробут». Як доказ, вона подала фото, на якому видно білий мікроавтобус та чоловіка, який щось робить. Однак до трави на стелі комунальники ще не дійшли.

Фото Віри Федосюк

Далі секретар міської ради «ставить всіх до відома», що в місті Ковелі діє місцева Програма збереження пам’ятників та об’єктів культурної спадщини на 2020 рік, згідно з якою планується провести паспортизацію об’єктів культурної спадщини та поточний ремонт пам’яток архітектури, пам’ятників та пам’яток історії.

Як стверджує Віра Федосюк, на ці роботи в міському бюджеті передбачені 514 тис. грн. На її міркування – зразу й усе зробити неможливо. Мовляв, днями проведено поточний ремонт пам’ятної стели воїнам-інтернаціоналістам. Наразі сили КП «Добробут» спрямовані на ремонт меморіального комплексу Слави та пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС. До Дня визволення Ковеля від фашистського поневолення облаштували прилеглу територію. Роботи тривають…

До речі, сьогодні стала свідком того, що недобросовісні громадяни уже почали нищити облаштовані клумби у парку Слави – виривають квіти з корінням. Тож власноруч повернула уже зів’ялу гортензію у ґрунт. На жаль, на інших клумбах міста ситуація така ж – викопують квіти, залишаючи порожні ями… Тож закликаю мешканців берегти насадження та цінувати красу рідного міста!!!!

– наголошує Віра Федосюк
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Як одразу влада почала показувати що вона щось робить) можна подумати це за один день плити повідпадали. А ви пишіть, тільки так вони хоч щось роблять для міста!! Шкода що це все робиться тільки до виборів, після виборів знову почнуться деребани.

  2. А шо вони не так роблять? Це їх робота, висвітлювати що робиться в місті. А ви замість того, щоб після таких матеріалів робити свої “ремонтні роботи”, могли б робити їх раніше. Так довго ту плитку класти, чи траву зрізати? А тепер пізно оправдуватись. Чи то журналісти самі вам ту плитку позривали? Треба було слідкувати за містом весь час коли були при владі, а не в останні місяці перед виборами! А що про інше скажете? Зараз ковель медіа ше напишуть про річку, і побіжите річку чистити одним бігом, і кричати “зрада”?😂
    Ковель медіа, пишіть ше про стан вулиць, може й там шось начнуть робити!

  3. Пані Віра, перед виборами усі вміють щось робити заради рейтингів. Ми це розуміємо. Але не треба робити вигляд, ніби ви так класно зі своїм кіндером керуєте у Ковелі. Тут усе місто на соплях тримається, а ви тільки й вмієте красти! Фу! Позор вам! Думала ви нормальна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X