Скоро вибори: триває реставрація меморіалу Слави

31.07.2020 о 18:05 · 2 хв читання

Працівники комунального підприємства «Добробут» продовжують ремонтні роботи гранітної стели меморіалу Слави.

Нагадаємо, журналістську критику про те, що меморіал розвалюється, секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк чомусь пов’язала з майбутніми місцевими виборами. Мовляв, меморіал зовсім не розвалюється, а публікація – це все підступні дії політичних ворогів, їхній «чорний» піар, спрямований проти благородного владного Олімпу на чолі із мером Олегом Кіндером та нею самою, які навіть уві сні не перестають думати про те, як покращити життя ковельчан.

Сьогодні, 31 липня, наш кореспондент знову побував біля пам’ятного комплексу і побачив, що місця, де не було кілька гранітних плит зі зворотного боку стели, «залатані» плитами трохи іншого кольору, але це – не біда.  

І хоча на місці реставрації не було ні робітників, ні їхнього автотранспорту, ані попереджувальної стрічки про ремонтні роботи, схоже, комунальники сюди ще навідаються не раз.

Не менш катастрофічно виглядає торець меморіалу. Кілька масивних гранітних плит, які вже фактично повністю відшарувалися від основи, можуть ось-ось відвалитися. Однак Віра Федосюк переконує, що меморіал не розвалюється.

Потребує ремонту і підніжжя бронзового монумента радянського воїна з мечем та щитом, а також територія навколо самої стели. Там суцільні тріснуті плити і ямки.

Дуже добре, що комунальники на прилеглій території висадили майже 400 різноманітних багаторічних квітів, кущів та дерев, але меморіал Слави потребує термінового повноцінного ремонту, а не латання окремих його ділянок.

Очевидно, що гроші на такі масштабні ремонтні роботи після виборів уже доведеться виділяти новому керівництву міста.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X