У Ковелі розвалюється меморіал Слави

28.07.2020 о 10:49 · 2 хв читання

Днями на меморіалі Слави в Ковелі, де викарбувані імена визволителів міста від німецьких загарбників у роки Другої світової війни, знову зникли кілька гранітних плит зі зворотного боку стели.

Комплекс пам’яті, який у центрі міста урочисто відкрили 9 липня 1977 року (архітектор – Валентин Жигулін, скульптори – Василь Вінайкін та Болеслав Карловський), вкривається «голими» плямами вже  кілька років. На жаль, за період карантину меморіал став ще більше розсипатися і заростати травою. Руйнується і підніжжя бронзового монумента радянського воїна з мечем та щитом.

Нещодавно на Волині минуло 76 років відтоді, як радянські війська витіснили нацистів за Буг. До меморіалу Слави квіти шани принесли ветерани та небайдужі ковельчани. Щоправда, влада міста таки спромоглася до Дня визволення Ковеля від німецького поневолення облаштувати прилеглу територію. Комунальники там висадили майже 400 різноманітних багаторічних квітів, кущів та дерев. Втім, сам комплекс нещадно руйнується.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Не відвалилися!!!!!!! Саме зараз тривають ремонтні роботи. Пошкоджені плити зняли. Їх відновлять.

    1. Да, в нас в Ковелі все супер, ніде нічого не відвалюється, окрім меморіалу, окрім сцени (яку тільки побудували), окрім пам’ятнику біля казки, окрім доріг, окрім навіть вашого *лядського білого дому!! ви навіть у себе не можете навести порядок! Забирайтеся з міста, уроди! Ви – єдина причина, чому місто стоїть на місці усі ці роки. Тендери як завжди попіляли і допобачення? Бумеранг знайде вас, не переживайте!

  2. Людина яка пише певний матеріал, в першу чергу, повинна переконатись в його об’єктивності. Якщо стаття написана для критики, адекватні мешканці та гості міста які бачать, що ведуться ремонтні роботи, в змозі тверезо оцінити перо автора та “замовника” статті.
    Слава Україні !

    1. Ага, після публікації то вже пізно робити. Воно не за один день там все обвалилося! Хай кіндер іде на*уй тепер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X