Купатися на ковельському пляжі – небезпечно

15.07.2020 о 10:00 · 2 хв читання

Міську владу про цей факт повідомила головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.

За результатами лабораторних досліджень щодо безпечності купання, на жаль, вода р. Турія з акваторію Ковельського міського пляжу не відповідає нормативам за показниками безпеки, про що проінформовано для вжиття заходів щодо виявлення причин забруднення води в Турії та їх усунення територіальну Держпродспоживслужбу і Ковельську міську раду.

Контроль за якістю і безпечністю води поверхневих водойм в організованих місцях масового відпочинку населення забезпечують їх власники не менше 2 разів на місяць впродовж оздоровчого періоду. Перевірки таких місць відпочинку на відповідність вимогам санітарного законодавства щодо їх облаштування, благоустрою, забезпечення питною водою, громадськими туалетами, урнами, якості і безпечності води здійснюють територіальні установи Держпродспоживслужби у Волинській області. 

В умовах адаптивного карантину, спираючись на рекомендації Центру громадського здоров’я МОЗ України, радимо, як уникнути зараження коронавірусом при відвідуванні пляжу

– наголошує головний санітарний лікар Волинської області

Нагадаємо, у травні Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про те, що купальний сезон на міському пляжі триватиме до 1 вересня 2020 року. Мер встановив місце організованого літнього відпочинку населення на водних об’єктах міста – пляж на річці Турія між автомобільними мостами, а саме: 75 метрів від мосту на вулиці Незалежності та 150 метрів від мосту на вулиці Сагайдачного.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X