У Ковелі перевірили готовність до відкриття купального сезону, який встановлено з 1 червня

29.05.2024 о 16:33 · 2 хв читання

В Ковельському районі співробітники ДСНС проводять перевірки готовності рятувальних постів до початку купального сезону.

Про це сьогодні повідомляє Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

Метою проведення даних заходів є перевірка укомплектованості рятувальних постів справними плавзасобами та рятувальним обладнанням (кругами, жилетами, біноклями тощо), готовність персоналу виконувати завдань за призначенням, наявності документації щодо обстеження дна акваторії пляжів та інформаційних стендів з правилами безпечної поведінки на воді, а у місцях де купання заборонено – розміщення відповідних заборонних знаків.

Міський голова Ігор Чайка видав 5 квітня розпорядження «Про безпеку відпочивальників на водних об’єктах Ковельської територіальної громади в період купального сезону 2024 року». Згідно з цим документом, встановлено місце організованого літнього відпочинку населення на водних об’єктах Ковельської територіальної громади – міський пляж на річці Турія, між автомобільними мостами на вулицях Незалежності та Сагайдачного (75 метрів від мосту на вулиці Незалежності та 150 метрів від мосту на вулиці Сагайдачного).

Купальний сезон на міському пляжі, відповідно до розпорядження мера, встановлено з 1 червня до 1 вересня 2024 року.

Фото Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Замість того, щоб відмивати гроші на бруківках та нікому не потрібному стадіоні, краще б відмили річку в районі пляжу, вичистили дно.

    1. Все вони продумують,чим займатись,куди потратить,сядуть в берегині порадяться під віскарік,заєбісь з бронью жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X