Ліцеїсти з Ковеля долучились до екологічної акції чистих берегів

20.09.2021 11:07

Щороку у треті вихідні вересня у світі проходить масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів», яка започаткована у 1986 році.

Традиційно до неї долучаються і ковельчани. Цьогоріч колектив Ковельської експлуатаційної дільниці міжрайонного управління водного господарства разом з учнями 8-А класу Ковельського ліцею №1 прибрали територію біля річки Турії, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Крім того, говорили і про масштаби забруднення водойм побутовими відходами, про проблему і небезпеку, яку несе сміття у воді. Не оминула вона і Ковеля. І часто біля Турії ми можемо бачити різноманітний непотріб. Спільними зусиллями було очищено 2,7 км берегової лінії.

Щиро дякую усім, хто дбає про наше довкілля, і такими маленькими справами формує екологічну свідомість. Хочеться, щоб ми не були байдужими і жили у злагоді із природою, щоб було чисто не від того, що там прибрали, а від того, що там не смітять

– каже головна спеціалістка відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки виконкому Ковельської міської ради Оксана Козакевич

Фото Ковельської міської ради 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.