У мерії відхилили два проєкти, які стосувалися Громадського бюджету

06.07.2020 о 15:52 · 3 хв читання

Мешканці міста запропонували втілити у життя два проєкти за кошти Громадського бюджету, але влада їх відхилила.

Ковельчанин Володимир Мовчан подав ідею щодо реконструкції дитячого майданчика поблизу дитсадка № 3 «Теремок». Однак, за словами чиновників виконкому, реконструкція аварійного дитячого майданчика, що не перебуває на балансі у комунальній установі чи підприємстві неможлива. Правоохоронні органи можуть це кваліфікувати, як не цільове використання коштів.

Як стверджують у мерії, демонтаж старого майданчика, виготовлення проектно-кошторисної документації, замовлення ігрового комплексу та його наступне встановлення призведе до фінансових витрат, що перевищують встановлений умовами Громадського бюджету можливий максимум коштів у сумі 50 000,00 грн.

При цьому робоча група з питань Громадського бюджету м. Ковеля рекомендувала управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому при формуванні видатків міського бюджету на 2021 рік внести пропозицію на розгляд міської ради про виділення необхідних коштів для встановлення нового дитячого майданчика біля дитсадка № 3 «Теремок».

Інший проєкт, який стосується «помираючої» річки Турія, запропонував ковельчанин Володимир Бочнюк. За його словами, уже не перший рік русло Турії, як у межах міста Ковеля, так і по усій її верхній течії, заростає. Річка забруднюється і її періодично потрібно очищувати від мулу, водоростей та очерету, що вже не робиться в місті багато років. Річка у Ковелі стає болотом, а тут колись був один з найкращих пляжів із чистою водою.

Влада відхилила і цю ідею, для втілення якої, на думку автора, потрібно 45 640 гривень з Громадського бюджету.

Ось так місцеві чинуші (м. Ковель) думають про очищення річки Турія. «Відхилено» без жодних пояснень. Думайте кого обиратимете на наступних місцевих виборах

– пише Володимир Бочнюк у Фейсбуці

Втім, згідно з протоколом № 2 засідання робочої групи з питань Громадського бюджету м. Ковеля від 2 червня 2020 року, відповідно до ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою цієї статті.

Така планована діяльність підлягає оцінці впливу на довкілля до прийняття рішення про провадження планованої діяльності, зокрема при проведенні робіт з розчищення і днопоглиблення русла та дна річок, берегоукріплення, зміни і стабілізації стану русел річок. Відсутність звіту та висновку про оцінку впливу на довкілля, проектно-кошторисної документації, а також необхідні фінансові витрати, що перевищують встановлений умовами Громадського бюджету можливий максимум коштів у сумі 50 000,00 грн. унеможливлюють реалізацію даного проекту

– говориться у протоколі
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Отже, скажемо своє “ТАК”, на наступних виборах восени за правильну людину!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X