Десятикласники з Ковеля перемогли на обласному конкурсі

09.02.2021 о 10:05 · 2 хв читання
Дарина Стоцька

Десятикласники ліцею №7 та закладу загальної середньої освіти №8 з Ковеля стали переможцями обласного конкурсу учнівської творчості.

З листопада по лютий проходив XX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» на тему: «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік» (В. Стус), повідомляє Ковельська міська рада.

Учениця 10-Б класу ліцею №7 Стоцька Дарина посіла І місце в обласному етапі за дослідження «Діяльність Ковельської «Просвіти» в міжвоєнний період» (учитель Бруча Світлана Анатоліївна) в номінації «Історія України і державотворення». Робота дозволяє повніше осягнути суть, значення і роль громадських організацій у сучасній українській державі.

Вихованці гуртка «Юні журналісти» (керівник Зінчук Катерина Василівна) десятикласники закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №8 теж взяли участь в конкурсі із краєзнавчим нарисом «Вони повстали проти гніту, уся сім’я – Вкраїни діти!» та вибороли ІІ місце обласного етапу в номінації «Література». Цей нарис – данина пам’яті всім повстанським матерям, які благословили своїх дітей на святу справу – боротьбу за волю України та, на превеликий жаль, не дочекалися їх із поля бою.

Ліцей №7 та ЗЗСО І-ІІІ ст. № 8 пишаються своїми талановитими учнями та висловлюють щиру подяку їх наставникам – ерудованим та творчим педагогам.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X