Після зборів з батьками директор ліцею потрапив до лікарні

06.10.2021 10:12
Валерій Кубай

У ліцеї №7 міста Ковеля, який перебуває на дистанційному навчанні, провели збори батьків учнів та педагогів. Батьки вимагали, щоб освітній заклад перейшов на очну форму навчання.

Після зустрічі директор ліцею, колишній депутат Ковельської міської ради Валерій Кубай відчув себе погано. Через проблеми із серцем він опинився на лікарняному ліжку в стаціонарі центральної районної лікарні. Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

Відомо, що збори відбулися минулої п’ятниці, 1 жовтня. На них директор пояснював батькам: якщо він відкриє ліцей для звичного навчання, то йому дадуть великий штраф. А платити чим? Педагоги також заручники цієї ситуації.

За день до тих зборів у ліцеї в Ковелі оголосили переможців конкурсу «Успішний педагог». Валерій Кубай став одним з чотирьох переможців у номінації «Керівники закладів освіти».

За повідомленням міської влади, станом на 5 жовтня, уже п’ять навчальних закладів міста приймають 5-11 класи. Це – ЗЗСО №№ 6 та 8, ліцеї №№1, 10 та 11. Також повертається до звичної роботи і станція юних туристів. У цих закладах вакцинувалось 80% персоналу.

Як інформує управління освіти, завтра, 7 жовтня, відновлюють навчання у ліцеї імені Олени Пчілки.

Фото Ковельської міської ради

Оновлено 06.10.2021 о 16:56 – додано останній абзац.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

 1. Головне щоб 80 процентів вакцинувати і короновірус подолали.дібілізм.

 2. у наших чиновників є одна дивна тенденція. коли пахне смаженим, у них віднімаються ноги, стаає серце, відмовляють нирки. Легкий випадок-звичайна дрисня. и не пропустити всіх керівників через сувору медкомісію і всіх калік відсторонити від роботи?

 3. У батьків теж є дивна тенденція,коли їх просять прийти на батьківські то у них також починають загострюватися різні болячки

 4. І найчастіше – це і є легка ДРИСНЯ. Хай буде вакцинація. Але законодавчо визначені її підходи. НО: не робити дурнем директорів!!! Мітинги
  ! ДЕ? Лише біля кабміну! Директор не підписує постанов про карантинні обмеження…. КОЛИ МИ УЖЕ ПОЧНЕМ СПОЧАТКУ МІРЯТИ СІМ РАЗ -ТОДІ РІЗАТИ!!!

 5. Батьки, які галасують на таких ” зборах” або їх же і організовують задля власних кар’єристських чи інших інтересів, або ведуться на підбурювання організаторів, у яких, здебільшого, такі ж шкурні інтереси!
  Директор таких рішень не приймає! Це раз
  А друге – міська влада має ‘ батогом та пряником’ добиватися вакцинації персоналу або відсторонювати невакцинованих від роботи, а освітній процес можуть проводити ті, хто має на це право згідно Указу кабміну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.