Лікар відмовився відпрацювати три роки за направленням у лікарні Ковельського району

02.11.2023 о 15:37 · 2 хв читання
Фото: КНП «Ратнівська ЦРЛ»

У Ковельському районі суд зобов’язав випускника Івано-Франківського медуніверситету повернути навчальному закладу 128,1 тис. грн за навчання. Встановлено, що лікар після інтернатури відмовився три роки відпрацювати у Ратнівській лікарні за направленням, хоча це було в умовах договору.

Як йдеться у рішенні Ратнівського райсуду, студент Дмитро В. був зарахований на навчання в Івано-Франківський медичний університет в 2011 році. Згодом сторони підписали угоду, згідно з якою після навчання на державній формі випускник повинен був відпрацювати три роки за направленням. У випадку відмови він повинен був повернути гроші за навчання та отриману стипендію – повідомляє ZAXID.NET.

В 2017 році чоловік закінчив навчання. Тоді ж його відправили на інтернатуру в Ратнівську центральну районну лікарню. Інтернатуру він закінчив у 2020 році. Після цього він мав би влаштуватись на роботу в медзаклад та відпрацювати три роки, але лікар від цієї можливості відмовився.

Згодом Держаудитслужба проводила перевірку діяльності навчального закладу і виявила порушення, «що призвели до матеріальної шкоди державному бюджету в зв’язку із невідпрацюванням випускниками університету за направленнями». Після цього медуніверситет подав позов до суду з вимогою відшкодувати витрачені на навчання гроші.

Суддя Оксана Свистун дослідила матеріали справи і дійшла до висновку, що позов необхідно задовольнити. Відтак лікар повинен відшкодувати університету 128,1 тис. грн та ще 2,6 тис. грн судових витрат.

Зауважимо, що рішення поки не набрало законної сили, відповідач може подати апеляцію.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. а якщо синок наших можновладців закінчує сорбонну і відмовляється їхати працювати по направленню, він повертає університету мільйони доларів?

    1. У Франції немає коммунізьму і тому немає таких направлень. А у нас ніяк від нього не відхрестяться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X