Люстрований і поновлений митник з Ковельщини до компенсації вимагає ще мільйон

07.11.2021 о 11:26 · 2 хв читання
Сергій Ярмольський / Фото: ZIK UA TV

Люстрований працівник Державної митної служби України Сергій Ярмольський судиться за те, що йому, на його думку, виплатили малу компенсацію після поновлення на роботі.

Чоловік вважає, що йому недоплатили більш як мільйон гривень за період з 2016 до 2020 року, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини» з посиланням на телеканал «Аверс».

Аргументує свій позов тим, що за останні роки після Революції Гідності та процесів люстрації, під які він потрапив, у митників збільшилися оклад та надбавки. І дарма, що відомство, в якому він працював, уже реформували.

Справу розглядають у Волинському окружному адміністративному суді. Але процес призупинили, адже наразі подано доповнення до касаційної скарги саме щодо люстрації позивача у Верховний Суд України на постанови адміністративного та апеляційного судів. Якщо Верховний Суд погодиться з доповненням, потреба судитися тут відпаде, повідомив представник Сергія Ярмольського в суді Павло Полетило.

Як зазначив інший представник Сергія Ярмольського в суді Сергій Сафулько, очевидним є той факт, що при звільненні та судовому розгляді справи про поновлення на посаді Ярмольському не виплатили зарплату в повному обсязі.

Між тим, у декларації позивача зазначено будинок на 226 квадратів у Колодяжному та на 114 квадратів на Світязі. А в його дружини Валентини Ярмольської – будинок на 418 квадратів у Ковелі. Також вона декларує елітну квартиру в Києві на 141 квадратний метр. Зареєстроване місце проживання Сергія Ярмольського – місто Ковель.

Окрім того, сім’я має кілька земельних ділянок. Також Ярмольський декларує 200 тисяч гривень та $17 тисяч. Його дружина – 50 тисяч готівки гривнями та $6 тисяч. Ще понад 80 тисяч гривень розміщено на її банківських рахунках.

До речі, у 2014 році Сергій Ярмольський вдруге очолив Львівську митницю.

Джерело: ZIK UA TV
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X