Митник з Ковеля відсудив у держави 700 тисяч і подався до Лас-Вегаса

17.11.2021 11:43
Сергій Ярмольський / Фото ТРК «Аверс»

Високопосадовий працівник Державної митної служби України Сергій Ярмольський, який вказує місце свого проживання – місто Ковель, після люстрації поновився на посаді та відсудив чималу компенсацію – більш як 700 тисяч гривень. Але цього йому видалося замало. Тож у Волинському окружному адміністративному суді вимагав ще мільйон компенсації за вимушений прогул.

Поки тривали судові засідання, поновлений на посаді чиновник подався до так званої світової столиці азартних ігор – Лас-Вегаса у США, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини» з посиланням на телеканал «Аверс».

Джерело: ТРК «Аверс»

Нагадаємо, до звільнення Ярмольський керував Волинською митницею. Обіймав таку ж посаду на Чернігівській митниці, згодом очолив Ужгородську. ЗМІ тоді писали, що на Закарпатті депутати просили СБУ перевірити митну діяльність Ярмольського.

Далі він перекочував на Львівську митницю. Там його звинувачували у вимаганні та шантажах.

Свого часу Ярмольському підпорядковувалася й Рівненська митниця. Тоді через неї під виглядом ввезення легкових автомобілів ввозили кузови.

Окрім того, керував він і на Луганській митниці. З кожною новою посадою статки його сім’ї, якщо вірити декларації, суттєво примножувалися. І це – попри відносно скромні зарплати.

Поки адвокати Сергія Ярмольського намагалися в суді стягнути з держави додатковий мільйон, він відпочивав у США.

Звісно ж, на запитання журналістів з приводу компенсації відповідати відмовився.

Джерело: ТРК «Аверс»

Між тим, його адвокати заявили судді відвід, мовляв, він уже розглядав аналогічну справу. І завершилася вона для позивача невтішно.

Утім суддя відвід не задовольнив. Мало того, Сергій Ярмольський справу на мільйон програв. Однак його представник Сергій Сафулько каже, що на цьому судовий спір не припинять – звертатимуться в Європейський суд з прав людини.

Зауважимо, що Сергій Ярмольський – не єдиний, кого після закону про очищення влади поновили на посаді. 2019-го Європейський суд з прав людини визнав люстрацію незаконною. Після цього українські суди масово поновлюють люстрованих чиновників. Держбюджету їхнє повернення обходиться у мільйони гривень.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.