Поновлений митник з Ковеля хоче управлінське крісло в столиці

28.11.2021 о 20:03 · 3 хв читання
Сергій Ярмольський / Фото ТРК «Аверс»

Люстрований і поновлений митник з Ковеля Сергій Ярмольський, схоже, має неабиякі посадові апетити. Зрештою, як і грошові. Зокрема він відсудив у держави понад 700 тисяч гривень за вимушений прогул і подався на відпочинок у столицю азартних ігор Лас-Вегас.

Але отриманих коштів йому вочевидь здалося замало. Митник зажадав від держави ще мільйон гривень. Мовляв, опинившись поза митними справами, має втрачену вигоду, бо ж оклад і надбавки з часу його звільнення збільшилися, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини» з посиланням на сюжет телеканалу «Аверс».

Проте суддя Волинського окружного адміністративного суду, ковельчанин Руслан Денисюк позов Ярмольського не задовольнив. Але митник судиться і далі. Хоче в Держмитслужбі конкретне управлінське крісло в столиці. А саме: посаду першого заступника директора спеціалізованої лабораторії митних експертиз.

І це при тому, що посадовий оклад – лише трохи більш як 11 тисяч гривень. Навряд чи пану Ярмольському вистачить такої місячної зарплати навіть на переліт у Лас-Вегас.

На цій посаді вже працює людина. Більше того: на неї був відкритий конкурс. Втім Сергій Ярмольський свою кандидатуру навіть не подавав. Тож переможцем відбору став такий собі Олег Ворошиловський.

Ніхто не заважав пану Ярмольському брати участь у конкурсі. Його проводили відкрито, згідно з усіма положеннями, які передбачені Постановою Кабміну. І ми на це звертаємо увагу суду. Може, якісь права і були у пана Ярмольського порушені. Але він не надав жодних доказів, що подавав заявку на участь у конкурсі і йому з якоїсь причини відмовили. Суд не може підмінити собою конкурсні процедури

– зауважив представник Олега Ворошиловського Олександр Протас

Тож якщо суд вирішить задовольнити бажання митника Ярмольського, автоматично буде порушено права чинного працівника. Принаймні так каже його представник.

Відповідно до Конституції та трудового законодавства, людину, яка пройшла всі ці процедури, охороняє закон. Тобто для того, щоб його звільнити, мають бути підстави, передбачені Трудовим кодексом і чинним законодавством України. Я зараз не бачу таких підстав. Але для себе розумію, що якщо суд ухвалює рішення і задовольняє повністю позов пана Ярмольського, то автоматично таким рішенням порушуються конституційні права пана Ворошиловського. І такої колізії бути не може. Я думаю, що суд це чудово розуміє

– додає Олександр Протас

Сергій Ярмольський спілкуватися з журналістами, аби мати нагоду висловити свою позицію, відмовився.

Відтоді як Ярмольського люстрували, а згодом провели реформу, нинішня лабораторія митних експертиз – це вже інше відомство. Але експертизи та документи, що їх вона видає, в митниці, схоже, на вагу золота. Напевно, саме лабораторія встановлює, що перевозили через кордон: наркотики чи звичайний крохмаль. Або ж в яку суму оцінити контрабандний бурштин. І що було в ящиках для розмитнення: айфони чи звичайні яблука.

Тож хай скільки в Україні митних постів, їхні експертизи ведуть у столичну лабораторію. А от що веде туди Сергія Ярмольського?..

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. ой потрібен сталін, як повітря потрібен. пора вже трохи розбавити те бидло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X