З міської ТВК вимагають грошову винагороду та моральну шкоду

04.01.2021 о 11:11 · 2 хв читання
Олександра Кузьмич

Волинський окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі за позовом до Ковельської міської територіальної виборчої комісії, яку очолювала Олександра Кузьмич від політичної партії «За майбутнє».

Позивачкою є колишня секретар ТВК від ВО «Батьківщина» Олена Кальчук, яку за поданням партії замінили на Лідію Усачову, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії № 438 від 29 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, на останніх місцевих виборах трапився скандал, коли Ковельська ТВК порахувала голоси і загубила протокол. 30 жовтня на прохання спостерігача ОПОРИ надати протокол про безперервне засідання, який вела тоді ще секретар комісії Олена Кальчук, у комісії його не змогли знайти.

Позивачка хоче, щоб суд визнав протиправною бездіяльність міської ТВК щодо невиплати їй грошової винагороди за участь на місцевих виборах, а також просить стягнути цю винагороду в розмірі 50% мінімальної заробітної плати та моральну шкоду в розмірі 5 тисяч гривень.

Відповідачами у справі є Ковельська міська територіальна виборча комісія та її голова Олександра Кузьмич. Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача – член міської ТВК від політичної партії «Миколаївці» Тетяна Шевчук (на виборах 2015 та 2019 років ковельчанки Олена Кальчук і Тетяна Шевчук представляли в Окружній виборчій комісії Радикальну партію Олега Ляшка).

Позов розглядає суддя Волинського окружного адміністративного суду, ковельчанин Руслан Денисюк.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X