Назвали «прогульників» у районній виборчій комісії

02.09.2020 13:10

Районні територіальні виборчі комісії на Волині провели по три засідання, жодне із яких не відбулося у повному складі – загалом 15 членів комісій не з’являлися на засідання. ЦВК уже замінила п’ятьох «прогульників», а загалом у складі обласної, районних та міських ТВК протягом серпня здійснили 43 заміни.

Інформацію про «прогульників» спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА надали секретарі та голови районних ТВК.

Зокрема, засідання Ковельської районної ТВК пропускали Галина Вештебей («Всеукраїнський народний союз»), Руслана Коломатченко («Соціалісти»), Валентина Куслива («Велика Україна») та Вячеслав Тарасюк (ВО «Свобода»). Перші троє мешкають в інших населених пунктах, а от причина неявки Вячеслава Тарасюка невідома. Натомість у складі цієї комісії «прогульників» не замінювали. Однак, одна заміна тут таки відбулася. Відповідно до постанови ЦВК №191 від 20 серпня, достроково припинили повноваження Юлії Поліщук («Слуга народу»), замінивши її на Єву Савич.

Відповідно до постанови ЦВК №198 від 21 серпня, у Ковельській міській ТВК замінили секретаря без припинення його членства. Замість Світлани Карпук (ВО «Батьківщина») секретарем призначили представницю від цієї ж партії Олену Кальчук.

У складі обласної, районних та міських ТВК на Волині, враховуючи перші заміни, відбулася заміна 43 членів. Із них – трьох голів та чотирьох секретарів.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *