Мерія має виконати зобов’язання перед мешканцями Ковеля-2

15.07.2020 о 11:36 · 2 хв читання

Міська влада запевняє, що виконує взяті на себе зобов’язання та будує водогін у мікрорайоні другого Ковеля.

У Ковелі впродовж останніх років ведеться будівництво мереж для забезпечення централізованим водопостачанням мешканців другого Ковеля, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ще у 2017 році рішенням виконкому було затверджено перелік вулиць і будинків, що входять в санітарно-захисну зону (1000 м) Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». За цей час жителі цього мікрорайону пересвідчились, що воно не є декларативним, адже уже торік на 16-ти вулицях мережі були прокладені. І ці роботи тривають.

Нині водогін будують на Чигиринській, Братуня, Батуринській, Костомарова, Генерала Юрія Тютюнника. У нинішньому році у бюджеті міста на це передбачено 1,5 мільйона гривень.

На об’єктах побували міський голова Олег Кіндер та його заступник Андрій Товстига.

Будівельники розповіли, що роботи дещо затримують погодні умови, а ще клопоту додають і ґрунтові води, рівень яких на сьогодні значно піднявся.

Міська влада виконує взяті на себе зобов’язання та будує водогін на вулицях, розташованих в безпосередній близькості до колишньої філії ветсанзаводу. Цьогоріч мешканці ще п’яти вулиць отримають можливість приєднатись до системи централізованого водозабезпечення. Сподіваюсь, що і в наступному році місто теж буде спроможне виділити кошти, аби продовжити цю справу. Думаю, з часом цією послугою має бути охоплений весь мікрорайон

– прокоментував Олег Кіндер

Нагадаємо, що у 2017 році на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яку спричинила Ковельська філія ДП «Укрветсанзавод», місто отримало значну суму коштів від держави – 17 мільйонів гривень. Більшу частину грошей і використали на прокладання мереж та будівництво водогону від станції другого підйому на вулиці Володимира Кияна до мікрорайону Ковель-2.

Проте і внесок міста є не менш вагомим. Впродовж цих років з місцевої казни на ці потреби спрямовано уже понад 13 мільйонів гривень.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X