Мінфін показав, скільки заробляє керівництво Волинської ОДА, а скільки – звичайні працівники

28.03.2024 о 11:08 · 2 хв читання

Керівництво Волинської обласної військової адміністрації в середньому заробляє 59 тисяч гривень на місяць. Прості робітники адміністрації отримують всемеро менше. За середнім заробітком керівники Волинської ОВА випередили прифронтову Харківську область. 

Про це сьогодні повідомляє Центр журналістських розслідувань «Сила правди» з посиланням на Міністерство фінансів України, яке 26 березня 2024-го опублікувало «дашборд», що дозволяє проаналізувати рівень заробітних плат у державних органах влади. 

У січні 2024 року заробітну плату нарахували 451 працівнику Волинської ОВА. Середній розмір зарплати по адміністрації склав 18,1 тисячі гривень. При цьому середня зарплата керівництва ОВА становила 59 тисяч гривень. Це в розрахунку на шість людей – голову, заступників та керівника апарату. У простих робітників адміністрації середня зарплата становила 8,6 тисячі гривень.

Керівники структурних підрозділів адміністрації, зокрема очільники управлінь і департаментів, отримували у січні в середньому 25,5 тисячі гривень. Спеціалісти – трохи більш як 15 тисяч гривень, а обслуговуючий персонал адміністрації – 11,5 тисячі гривень. 

За середньою зарплатою керівництво Волинської ОВА – на 15 місці з-поміж інших адміністрацій України. Лідером є Донецька ОВА, де зарплата за січень керівництва з чотирьох людей в середньому складала 286,7 тисячі гривень, а посадовий оклад при цьому був 28,2 тисячі гривень.

Не всі прифронтові області мали високі зарплати. Керівники Луганської області в середньому заробляли 113,2 тисячі гривень при посадовому окладі 34,1 тисячі гривень. А керівники Харківської області – 51,7 тисячі гривень при окладі 28,7 тисячі гривень. 

Керівники ж районних адміністрацій на Волині у січні 2024-го в середньому отримували 40,6 тисячі гривень. Область посідає 19 місце за середньомісячним заробітком очільників РВА.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» аналізувала декларацію голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка. У 2022 році йому щомісяця нараховували в середньому 76,7 тисячі гривень.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. І що, такого важного вони роблять? В Ковелі, на залізниці – маляр нюхаючи краску, має – до 10000 грн. з доплатами…

  2. Цікаво, за що? В Ковелі, на залізниці, маляр – нюхаючи фарбу, зі стажем, має – 10000 грн. з доплатами…

  3. Морди аж лищать. Такими окопи рити потрібно, місяць без доставки харчів.

  4. Я не розумію і не тільки я. Навіщо в лікарні посада директора лікарні, перейменували назву районної лікарні в комунальний заклад. Це посада завгоспа, а з/та Піднебесна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X