Скільки у Волиньраді зароблятиме ковельчанин

11.12.2020 12:32

Заступникам голови Волинської обласної ради встановили умови оплати праці. 

Відповідне рішення ухвалили у четвер, 10 грудня, під час сесійного засідання Волиньради, пише «Конкурент».

Так, першому заступнику, ковельчанину Юрію Поліщуку затвердили посадовий оклад у розмірі 16 940 гривень. Разом із цим він отримуватиме надбавку за вислугу років в розмірі 20 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу. 

Окрім цього, Поліщука щомісячно преміюватимуть на 75% до посадового окладу за фактично відпрацьований час та виплачуватимуть йому матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати. 

Своєю чергою заступнику Григорію Пустовіту встановили посадовий оклад у розмірі 15 125 гривень. Також він отримуватиме надбавку за вислугу років в розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу.

Окрім цього, Пустовіта теж щомісячно преміюватимуть на 75% до посадового окладу та надаватимуть йому матеріальну допомогу на оздоровлення і для вирішення соціально-побутових питань.

Фото: ІА «Конкурент»

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.