У Ковелі влада відповіла на прохання перейменувати ліцей

05.03.2021 16:00

Громадська організація «Ковельське об’єднання ветеранів та волонтерів АТО/ООС» отримала відповідь від міського голови Ігоря Чайки на своє звернення з проханням присвоїти ліцею №11 ім’я колишнього учня цього навчального закладу, солдата Олександра Абрамчука.

Більшу частину листа займає копіювання норм чинного законодавства, що регулює присвоєння юридичним особам права власності імен фізичних осіб.

Враховуючи викладене вище, присвоєння закладу загальної середньої освіти «Ліцей №11 м. Ковеля» імені колишнього учня даного учбового закладу Абрамчука Олександра Петровича можливе за проведення передбаченої законом процедури

– пише Ігор Чайка

Як повідомила вчора, 4 березня, Ковельська міська рада, на прохання рідних загиблого в АТО Олександра Абрамчука оновлено меморіальну дошку, яку було встановлено на його честь у лютому 2016 року на фасаді ліцею №11.

Втім, як зазначила директорка закладу Галина Сидорук, тоді не все було враховано, не було фото Олександра. Мама і сестра  звернулись у військкомат і за його сприяння дошку було перероблено. На ній тепер з’явився портрет Героя.

Заступник міського голови Віктор Жигаревич та військовий  комісар Андрій Середюк подякувавали мамі Антоніні Іванівні за виховання сина – справжнього патріота. Завдяки таким людям ми можемо розбудовувати Україну. Він був одним із перших воїнів, які стали на захист нашої Вітчизни. Ціною власного життя відважні оборонці рідної землі у тому бою зупинили ворога.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблого Героя.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Ханиги, це не Чайка а Счайка.
    От ім. Клімчука то вони зразу без обговорення громадкості хотіли присвоїти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.