На громадських слуханнях у мерії розглянули проєкти міської забудови

19.02.2021 10:08

На громадських слуханнях обговорили детальні плани територій розміщення торгово-офісних будівель на вулиці Володимира Кияна, 70-А та внесення змін до детального плану території на вулицях Данила Галицького – 1-го Травня – Тараса Боровця у місті Ковелі. 

Головувала на засіданні начальниця відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Людмила Мурай. У слуханнях взяли участь 28 ковельчан, – повідомляє Ковельська міська рада.

З проєктом містобудівної документації щодо внесення  змін до детального плану території на вулицях Данила Галицького – 1-го Травня – Тараса Боровця ознайомив представник ТОВ «Саша-К» ЛТД архітектор Іван Миронюк. Він проінформував, що містобудівною документацією запропоновано розмістити 5 зблокованих житлових будинків садибного типу на місці проєктного закладу торгівлі, на ділянці загальною площею 895,0 кв. м, яка перебуває у приватній власності. Також зазначив, що до території проєктованих об’єктів включено прилеглу ділянку розміром 100,0 кв. м, яка вільна від забудови і не надана у власність чи користування.

Наступний проєкт щодо розміщення торгово-офісних будівель на вулиці Володимира Кияна, 70-А представила архітектор Дарія Білоус, представниця ТОВ «КБ Архпростір». Вона зазначила, що проєктом пропонується реконструкція з добудовою існуючої нежитлової будівлі з метою влаштування торгово-офісних приміщень орієнтовною площею 2920 кв. м. Для обслуговування об’єкта передбачено 25 машино-місць. 

Доповідачі відповіли на поставлені запитання та надали роз’яснення мешканцям міста. За результатами обговорення учасниками слухань були внесені пропозиції до містобудівної документації, які направлені розробникам для розгляду та врахування.

Фото Ковельської міської ради 

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *