Громадські слухання знову пройдуть в режимі прямої відеотрансляції

23.06.2020 о 11:46 · 3 хв читання

У Ковелі громадські слухання з обговорення містобудівної документації пройдуть сьогодні, 23 червня, в режимі прямої відеотрансляції.

У зв’язку із продовженням карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», громадські слухання з розгляду та обговорення містобудівної документації відбудуться в режимі прямої відеотрансляції, повідомляє Ковельська міська рада.

Громадяни, які бажають ознайомитися з документацією та взяти участь у її онлайн-обговоренні можуть 23 червня 2020 року о 15.00 дивитися пряму відеотрансляцію громадських слухань на сайті Ковельської міської ради за посиланням (kovelrada.gov.ua/online.html). Поставити запитання розробникам містобудівної документації можна за номером телефону +380665131148.

На порядок денний вносяться наступні проекти містобудівної документації:

  • «Детальний план території розміщення об’єктів автотехобслуговування, торгово-складського господарства по вулиці Ольжича в місті Ковелі Волинської області» (Скачати);
  • «Внесення змін до детального плану території реконструкції забудови по вулиці Театральній, 13 в місті Ковелі Волинської області» (Скачати);
  • «Внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Данила Галицького в місті Ковелі Волинської області» (Скачати);
  • «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 47 в місті Ковелі Волинської області» (Скачати);
  • «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 172 в місті Ковелі Волинської області» (Скачати);
  • «Детальний план території розміщення магазину по вулиці Північній, 36 в місті Ковелі Волинської області» (Скачати);
  • «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Володимирській, 3 в місті Ковелі Волинської області» (Скачати)

РЕГЛАМЕНТ

проведення громадських слухань щодо врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації

Головує на засіданні – начальник відділу містобудування та архітектури Мурай Людмила Любомирівна.

Секретар громадських слухань – завідувач сектору планування та контролю за забудовою міста відділу містобудування та архітектури – Приступчук Марія Іванівна.

Перебіг громадських слухань та подані пропозиції (зауваження) оформляються протоколом, який підписується головуючим. Файл аудіо- та відеофіксації перебігу громадських слухань додається до протоколу.

Пропозиції (зауваження) подаються в усній формі після доповіді розробника документації за номером телефону (+380665131148). Усні пропозиції також можна оформити письмово та особисто або через уповноваженого представника подати міському голові за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 27 травня 2020 року або на електронну адресу [email protected].

Пропозиції подаються із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади та прізвища, ім’я та по батькові керівника.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Відсутність пропозицій і зауважень громадськості фіксується у протоколі громадських слухань.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X