Вносять зміни до плану гаражного масиву та автостоянки

08.07.2020 о 16:05 · 1 хв читання

У Ковелі обговорили два проєкти містобудівної документації

Учора відбулися громадські слухання з розгляду містобудівної документації. На обговорення громадськості винесено 2 проєкти: «Детальний план території розміщення складських приміщень по вулиці Відродження, 1-Р в місті Ковелі Волинської області»; «Внесення змін до детального плану території розміщення гаражного масиву та автостоянки по вулиці Підгірських в місті Ковелі Волинської області», – повідомляє Ковельська міська рада.

Через карантинні вимоги працювали у режимі прямої відеотрансляції, відповідно до регламенту слухань, який було розміщено на офіційному сайті міської ради.

Вела засідання головний архітектор Людмила Мурай. Ознайомили з підготовленою документацією директор товариства з обмеженою відповідальністю «Саша-К» ЛТД Олександр Артишук та представник приватного підприємства «Ковелькомунпроєкт» – архітектор Микола Новосад.

У час, відведений для обговорення, телефонних дзвінків для подання пропозицій та зауважень від ковельчан не надходило. Це зафіксовано у протоколі громадських слухань.

Обговорення містобудівної документації розпочалося 12 червня і триватиме до 14 липня. Відповідно до цього дня приймаються пропозиції та зауваження до проєктів.

Фото та відео Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X