На Ковельщині запрацювала ще одна поліцейська станція

11.05.2023 о 15:21 · 2 хв читання

Сьогодні, 11 травня, цей проєкт у дію разом з Нацполіцією впровадила Голобська територіальна громада Ковельського району.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

На її території розташовані 24 населені пункти, населення – майже 9 тисяч осіб. Кожен мешканець громади віднині може з будь-яких питань звертатись до свого поліцейського офіцера Андрія Шворака, який тут живе і працює. Це вже сорок четвертий поліцейський офіцер в 31 громаді області, який почав виконувати свої службові обов’язки на території нашої області.

Начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко сказав, що вдячний громаді та голові за облаштування поліцейської станції в Голобах, яку сьогодні відкрили, та придбання службового автомобіля для свого офіцера.

Зі свого боку, поліція забезпечила його зброєю, одностроєм, заробітною платою та всім необхідним. Усе це – задля зміцнення безпекового середовища та покращення якості надання поліцейських послуг навіть у найвіддаленіших селах, аби абсолютно кожен мешканець знав: його поліцейський офіцер поруч і завжди допоможе

– говорить Юрій Крошко

Ми разом зробимо все можливе, щоб мешканцям громади жилося безпечніше. Для цього все було заплановано та зроблено, тож бажаю нашому офіцеру громади плідної роботи та успіхів

– сказав голова Голобської громади Сергій Гарбарук

Своєї чергою, поліцейський громади Андрій Шворак запевнив, що безпека людей – основний пріоритет його діяльності на території обслуговування, і він робитиме все можливе задля дотримання жителями громади порядку і законності.

Участь у відкритті станції в Голобах взяли також представники місцевої влади, органів самоврядування, інші співробітники поліції.

Фото сектора комунікації поліції Волинської області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Застосоване не зовсім удачне слово “станція” для поліцейської дільниці. Воно ні як не стикується із законодавством та взагалі люди начнуть путати із всіма іншими станціями, які були в нашій історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X