На Ковельщині жінка народила дівчинку в автомобілі екстреної медичної допомоги

04.05.2024 о 10:14 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Медики ковельської екстренки приймали пологи просто в автомобілі «швидкої» дорогою до медзакладу.

Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, – пишуть «Волинські новини».

2 травня о 14:43 бригада екстреної медичної допомоги Ковельського відділення ЕМД на робочий планшет отримала термінове повідомлення про початок передчасних пологів.

Після огляду пацієнтки з’ясувалося, що термін її вагітності – приблизно 32-33 тижні, вагітність друга. Відтак керівник бригади ухвалив рішення про негайну госпіталізацію.

Під час транспортування пацієнтки пологова діяльність стрімко наростала. Санітарний транспорт було зупинено, пологи відбулись в салоні санітарного автомобіля.

Завдяки злагодженій роботі бригади о 15:15 жінка народила дівчинку.

Малечі провели санацію дихальних шляхів, перерізали пуповину, зафіксували кліпсою та приклали жінці на живіт. Маму та немовля доставили до профільного закладу охорони здоров’я під нагляд спеціалістів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. при “тоталітарному” режимі була така традиція. Якщо дитина народжувалась в автобусі, потягу, літаку, кораблі, то вона мала пожиттєве право на безкоштовний переїзд тим транспортом, в якому народилась. Чи існує така традиція зараз?

  2. Швидка і так возить безкоштовно. Але не дай Бог часто користуватися таким транспортом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X